Lenovo ThinkPad X13
Lenovo ThinkPad X13
LENOVO THINKPAD X13 G4 Gen 4 2C+8c i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 W..Vaata lisaks |
|
799.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Thinkpad X13 G4 | Intel i5-1345U 4700MHz | 16GB LPDDR5 | 256GB SSD | 13.3.. |
|
899.00 €
|
Poodi laptopid.ee |
Kytetyt tuotteet Kasutatud Lenovo ThinkPad X13 YOGA 13,3'' slearvuti, Windows 11..Vaata lisaks |
|
933.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Kahjustatud pakendiga toode. Sülearvuti Lenovo ThinkPad X13 Gen 5, Intel® Core™ ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1689 € |
|
1429.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Lenovo ThinkPad X13 G6 21RK003UGE 13,3" WUXGA Core Ultra 5 225U 16GB/512GB LTE W..Vaata lisaks |
|
1885.47 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 (Gen 5) Black, 13.3" WUXGA IPS Touch, Core Ultra 5 12.. |
|
1911.63 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 13.3 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD W11P 21LW0018MH0% liising 325.07Eur kuni 6 kuud |
|
1950.40 €
|
Poodi rde.ee |
LENOVO ThinkPad X13 G6 Intel Core Ultra 5 225U 33,78cm 13,3Zoll WUXGA 32GB 1TB S.. |
|
2077.35 €
|
Poodi multo.eu |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad X13 G6 Ultra 5 225U / 32 GB / 1 TB / W11 Pro (21RK.. |
|
2513.32 €
|
Poodi percte.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 16:08
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | X13 Gen 5 |
| Pikkus | 214 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 305 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.19 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 54.7 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 15.90 |
| Ekraani diagonaal | 13.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155U |
| Protsessori sagedus | 1.7 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 54.7 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 1 x USB-C w/Thunderbolt |
| Vaata lisaks | |























































