Lenovo V15 G4
Lenovo V15 G4
Lenovo V15 G4 AMN 15.6" FHD Ryzen 3-7320U 8GB 256GB Win11H 82YU017QMHHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 459.0 € Vaata lisaks |
|
351.37 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB LPDDR..Vaata lisaks |
|
385.85 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo V15 G4 AMN 15.6 FHD 7320U 8GB 256SSD EN W11 Black 82YU017QMH0% liising 69.66Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
417.94 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB ..Vaata lisaks |
|
419.98 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo V15 G4 AMN Business Black, 15.6" FHD, Ryzen 3 7320U, 8GB, 256GB SSD, Wind..Vaata lisaks |
|
429.63 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM..Vaata lisaks |
|
430.15 €
|
Poodi multo.eu |
Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB ..Vaata lisaks |
|
432.53 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB LPDDR5..Vaata lisaks |
|
438.67 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Sülearvuti 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB LP..Vaata lisaks |
|
440.00 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo V15 G4 15.6" Full HD Business Laptop AMD Ryzen 3 7320U 16GB LPDDR5 512GB ..Vaata lisaks |
|
454.57 €
|
Poodi dakauf.eu |
Sülearvuti LENOVO V Series V15 G4 AMN CPU Ryzen 5 7520U 2800 MHz 15.6" RAM 16GB .. |
|
456.35 €
|
Poodi myyk24.ee |
Lenovo V15 G4 AMN, 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare, Ryzen 5 7520U, R..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
459.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Sülearvuti Lenovo V15 G4 AMN, 15,6'', TN, Ryzen 5, 16 GB, 512 GB, ENG, 82YU0132P.. |
|
459.00 €
|
Poodi derekis.lt |
Notebook|LENOVO|V Series|V15 G4 AMN|CPU Ryzen 5|7520U|2800 MHz|15.6"|1920x1080|R..Vaata lisaks |
|
463.20 €
|
Poodi galador.ee |
Notebook LENOVO V Series V15 G4 AMN CPU Ryzen 5Laos 100 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
463.90 €
|
Poodi datagroove.ee |
Notebook LENOVO V Series V15 G4 AMN CPU Ryzen 5 7520U 2800 MHz 15.6" 1920x1080 R..Vaata lisaks |
|
464.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB LPDDR5..Vaata lisaks |
|
464.10 €
|
Poodi arvutitark.ee |
LENOVO V15 G4 AMN AMD Ryzen 3 7320U slearvuti 39,6 cm (15,6 tolli) Full HD 16 GB..Vaata lisaks |
|
465.60 €
|
Poodi smartech.ee |
Sülearvuti Lenovo V15 G4 IRU, i3-1315U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel UHD Graphic..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 489 € Vaata lisaks |
|
469.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo V15 G4 IRU, i3-1315U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel UHD Graphic..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 489 € Vaata lisaks |
|
469.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen™ 3 7320U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB LPDDR5..Vaata lisaks |
|
476.30 €
|
Poodi heahind.ee |
LENOVO V15 G4 Gen 4 AMN Ryzen 5 7520U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.6" 1920 x 1..Vaata lisaks |
|
509.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Essential V15 G4 ABP | Business Black | 15.6 " | TN | FHD | 1920 x 1080 p.. |
|
540.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
Lenovo Notebook V15 G4 15.6" 15.6" AMD RYZEN 3 7320U 2.4GHz RAM 8GB SSD 256GB M...Vaata lisaks |
|
666.36 €
|
Poodi minukaubad.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 13:06
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TN |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | G4 |
| Pikkus | 235.8 |
| Seeria | Lenovo V15 G4 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 359.2 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.67 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 38 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-13420H |
| Protsessori sagedus | 3.40 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 38 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 Type-C (with charging function, DisplayPort) |
| Vaata lisaks | |



























































