Privaatsuspoliitika

1. Üldsätted

See andmekaitsepoliitika kehtib veebiportaali kohta www.hind.ee („Portaalid“).

Võtame teie privaatsust väga tõsiselt. Me ei müü teie isikuandmeid kellelegi. Kogume, säilitame ja töötleme kõiki andmeid vastavalt Euroopa Liidu andmekaitse üldmäärusele. 2016/679, teiste õigusaktide sätteid ja me ei anna oma õigusi üle kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui oleme seadusega kohustatud seda tegema või kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks. Või kui olete oma andmete edastamisega selgesõnaliselt nõus.

Seda dokumenti lugedes saate teada, kuidas teie esitatud isikuandmeid säilitatakse ja kasutatakse. Portaali kasutamisel peate silmas seda, et olete need tingimused läbi lugenud ja nõustunud. Portaali saab värskendada ja täiendada uute funktsioonidega, nii et neid sätteid värskendatakse vastavalt. Kui teil on privaatsuseeskirjade kohta küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti teel. e-post [email protected]. Selle privaatsuspoliitika sätted kehtivad kõigile portaali külastajatele, samuti toimingutele, mida nad võivad portaalis teha.

Portaali pakutavad teenused võivad toimida ainult siis, kui kogume, salvestame, edastame, kustutame ja / või muul viisil kasutame teiega seotud konkreetseid andmeid. Isikuandmed - igasugune teave tuvastatud või tuvastatava isiku kohta, näiteks teie nimi või e-posti aadress.

2. Andmete kogumine ja töötlemine

2.1. Kasutaja registreerimine

Meie portaali mõne funktsiooni kasutamiseks - näiteks tagasiside jätmine, sooviloendi täitmine - vajate Hind.ee kontot. Selleks peate end Portaalis kasutajaks registreerima. Kui teil on Facebook või Google konto, saate registreeruda ka ühe nende kontode kaudu.

2.1.1. Registreeruge oma Facebook või Google kontoga

Kui registreerite Facebook või Google konto kaudu, suunatakse teid meie portaalist Facebook või Google veebisaidile ja palutakse sisestada oma Facebook või Google konto sisselogimisandmed. Kui sisestate oma Facebook või Google sisselogimise, saame Facebook või Google järgmise teabe teie Facebook või Google konto kohta:                             

 • profiilifoto
 • nimi
 • Perekonnanimi
 • e-posti aadress
 •                             
Facebook ja Google kaudu saadud andmeid kasutatakse teie Hind.ee konto loomiseks. See tähendab, et kasutame teie Facebook või Google konto kasutajanime teie Hind.ee konto kasutajanimi.

2.1.2. Registreeruge ilma Facebook või Google kontota

Kui te ei soovi oma Facebook või Google kontoga registreeruda, palutakse teil sisestada meie portaali järgmine teave:
 • Kasutajanimi (nõutav teave)
 • E-posti aadress (kohustuslik)
 • parool
2.2. Sisselogimine portaali

Portaali sisse logides töötleme järgmisi andmeid:
 • Teie seadme IP-aadress
 • Teave brauseri kohta, mida teie seade kasutab
 • sisselogimise kuupäev ja kellaaeg
2.3. Kasutajaandmete kustutamine

Teil on õigus nõuda, et me teie isikuandmeid enam ei töötleks ja need kustutaksime. Teie isikuandmed kustutatakse pärast teie taotluse saamist. Saate taotleda oma isikuandmete kustutamist oma e-kirjast postkaste e-kirjade kirjutamisel e-post: [email protected]

3. E-posti kasutamine

Portaalis on funktsioonid "sooviloend" ja "soovin saada teadet alandatud hinna kohta". Portaali sisse logides saavad kasutajad neid funktsioone ära kasutada ja saada teatisi e-posti teel. posti teel huvipakkuvate kaupade alandatud hinna kohta. Klõpsates nupul "Ma tahan" või "Soovin saada soodushinda", nõustuvad külastajad automaatselt e-posti teel teavituste saamisega. e-kiri toote alandatud hinna kohta.

Need meilid E-kirjade tellimusest saab igal ajal loobuda, logides sisse portaali ja kustutades toote soovinimekirjast või kirjutades e-postiga lühikese päringu. e-post [email protected].

4. Küpsiste kasutamine

4.1. Selleks, et külastajale pakutaks kõiki Portaali teenuseid, võidakse küpsisefaile salvestada külastaja seadmesse. Külastajal on võimalus vaadata, millist teavet (küpsised) sisestavad Hind.ee või Partnerid, ning ta saab kustutada osa või kõik salvestatud küpsised. Külastaja nõustub küpsiste kasutamisega neid kustutamata ja / või brauseri seadeid muutmata (kui tema brauser küpsised vastu võtab). Külastaja võib selle nõusoleku igal ajal tühistada, muutes oma veebibrauseri sätteid. Sel juhul võivad portaali teatud funktsioonid tema jaoks mitte töötada.

4.2. Portaalis kasutatavad küpsised:

Küpsis Küpsise nimi Andmetöötluse eesmärk Loomise hetk Aegumiskuupäev Kasutatud andmed
PHP seansi ID laravel_session Kasutaja tuvastamine lehevaatamiste vahel Lehel Enne lehe sulgemist Kordumatu ID
Ülevaatehääletus review_vote
eshop_review_vote
Hinnake mõne teise külastaja tagasisidet Hinnake mõne teise külastaja tagasisidet 1 aasta Kordumatu ID

4.3. Kasutage Google Analytics

Portaal kasutab Google Analytics, veebipõhist analüüsi teenust, mida pakub ettevõte Google, Inc. („Google“). Google Analytics kasutab küpsiseid ja teie arvutisse salvestatud tekstifaile, et aidata teil portaali kasutamist analüüsida. Küpsise loodud teave teie portaali kasutamise kohta edastatakse ja salvestatakse Google üldiselt Ameerika Ühendriikide serverites. Google kasutab seda teavet Hind.ee nimel, et hinnata teie portaali kasutamist ja koostada aruandeid portaali tegevuse kohta. Google Analytics tegevuse osana ei seostata teie brauseri edastatud IP-aadressi muude Google valduses olevate andmetega. Võite küpsiste salvestamist teie arvutisse takistada, muutes oma brauseri sätteid. Sel juhul võivad mõned portaali funktsioonid olla teile piiratud. Samuti võite takistada Google küpsise genereeritud andmete hõivamist ja töötlemist teie portaali kasutamise põhjal (sh teie IP-aadress), laadides alla ja installides brauseri pistikprogrammi saidilt https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=et.

Google andmekaitsepoliitika vaatamiseks klõpsake siin .

4.4. Kasutage Google Adsense

Portaal kasutab Google Adsense, Google pakutavat veebireklaamiteenust. Google Adsense kasutab saidi kasutamise analüüsimiseks teie arvutisse salvestatud küpsiseid. Google Adsense kasutab teabe kogumiseks veebimajakaid (väikest nähtamatut graafikat). Võrgu andmekogujad võimaldavad teil hõivata ja koguda lihtsaid toiminguid, näiteks liiklust portaali. Küpsise ja / või võrgu andmete koguja poolt teie portaali kasutamisega seotud teave (sealhulgas teie IP-aadress) edastatakse ja salvestatakse Google Ameerika Ühendriikide serverites. Google kasutab seda teavet, et hinnata teie portaali kasutamist seoses portaalis kuvatavate reklaamidega, edastada portaalihaldurile aruandeid portaali tegevuse ja reklaami kohta ning osutada muid portaali ja Interneti kasutamisega seotud teenuseid. Seadusega nõutavas ulatuses või kui kolmandad isikud töötlevad neid andmeid Google nimel, võib Google teha selle teabe kättesaadavaks ka kolmandatele isikutele. Google ei seosta kunagi teie IP-aadressi muude Google valduses olevate andmetega.
Kui te ei soovi kohandatud reklaami saada ja / või ei soovi, et teie andmeid salvestatakse ja kasutatakse, saate Google küpsiste kasutamise sellistel eesmärkidel Google reklaamiseadetes keelata aadressil https://www.google.com/settings/ads, muutes oma seadeid vastavalt vajadusele. Pange tähele, et kui kustutate oma seadmest kõik küpsised, võib Google nendel eesmärkidel sellele uusi küpsiseid panna ja peate võib-olla oma desaktiveerimise sätteid värskendama. Võite ka kolmanda osapoole küpsiste kasutamise desaktiveerida, külastades võrgureklaami desaktiveerimise lehte aadressil http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp.

5. Lõplikud seaded

See privaatsuspoliitika kehtib alates 2021. Septembril 20. mai Kui privaatsuseeskirjad muutuvad, saadame sellel lehel ajakohastatud versiooni.