Evelatus.ee

Evelatus.ee

            Poodi
Hinnang: 2/5 (kommentaari: 4)
Üldine hinnang
Tarne
Teenindus
Tagasiside, kaebused, kommentaarid
Kirjutage ülevaade

- jaga kogemusi Evelatus.ee!

Erik L.

2022-01-17 21:25:21

Väga kehv kogemus ja ei soovita. Tellisin kuu aega tagasi tütrele nutikella ja tasusin internetipangas. Üle kuu aja hiljem pole ei kella ega raha tagasi saanud vaatamata kümnetele meilidele, kauplustes rääkimisele, sms-dele jne. Klienditeenindus on täiesti puudulik neid lihtsalt pole võimalik kätte saada. Kodulehel olev mobiilinumber kutsub aga ei vasta kunagi ja sama probleem on nende e-maili aadressiga. Edasi plaanin pöörduda tarbikaitsesse.

Kas arvustus oli kasulik?
10
Елена E.

Елена E.

2022-01-13 16:18:35

Купили телефон,разбили к сожалению через несколько дней(неубранные тротуары) и полтора месяца решали вопрос со страховкой.не телефона на замену, чинить отказались,предложили выбрать другой,таких уже не было,выбрали другой,доплатили,ждали две недели,оказывается они тоже закончились,потом праздники наступили(в праздники никто не работает,причём пару недель точно)выбрали следующий,ещё раз доплатили и опять неделя.не звонков,что телефон пришёл,ничего….это был последний раз покупок в этом прекрасном магазине

Kas arvustus oli kasulik?
10
Sigrid P.

Sigrid P.

2021-08-27 15:00:24

Ostsin hiljuti kauplusest telefoni kaaned Xiaomi Redmi Note 10-nele. Klienditeenindaja väitis, et poes pole neid kaasi saadaval ning pakkus Xiaomi Redmi Note 10s kaasi väites, et need on täpselt samasugused. Palusin tal neid proovida poes oleva telefoni peal. Klienditeenindaja tegi nagu palutud, kuid kliendile ta telefoni ei näidanud ja müüs võimalikult kiiresti kaaned maha. Kodus kaasi proovides avastasin, et kaaned ei sobi kaamera asetuse poolest. Esimesel võimalusel (umbes 2 h pärast) viisin kaaned poodi tagasi samas seisukorras nagu ostsin ja soovisin raha tagasi. Klienditeenindaja saatis minema.

Kas arvustus oli kasulik?
20
Olga P.

Olga P.

2020-08-28 09:59:28

Hiljuti ilmusid Hinnavaatlusel. Avastasin enda jaoks, et telefonid, võrreldes teiste firmadega, päris soodsad. Tellisin telefoni ja tarvikud soodushinnaga. Sain paar päeva jooksul kätte. Olen täitsa rahul. Soovitan.

Kas arvustus oli kasulik?
01

Jaga oma kogemusi poega Evelatus.ee!

Ole aktiivne! Hinda tooteid, kirjuta arvustusi ja aita teisi ostjaid!

Üldine hinnang:
?

Teie kogemus poega. Toodete sorteerimine, hinnad, kasutusmugavus jne

Tarne:
?

Kas toode saadeti lubatud ajal välja, kas teiega võeti enne toote tarnimist ühendust. Kas toote pakend oli korralik jne.

Teenindus:
?

Kirjeldage, kuidas jäite teenusega rahule. Kas tekkinud küsimustele vastati, kas infot anti õigeaegselt jne.

Kirjutage rohkem ostmiskogemuse kohta:

Hind.ee veebipõhine ostuportaal. Siit leiate informatsiooni enam kui 100 e-poe ja 500 000 toote kohta. Otsige erinevaid tooteid, hinnake neid, võrrelge erinevate müüjate hindu, leidke soodsaim ja säästke raha!