Evelatus.ee

Evelatus.ee

            Poodi
Hinnang: 3/5 (kommentaari: 2)
Üldine hinnang
Tarne
Teenindus
Tagasiside, kaebused, kommentaarid
Kirjutage ülevaade

- jaga kogemusi Evelatus.ee!

Sigrid P.

Sigrid P.

2021-08-27 15:00:24

Ostsin hiljuti kauplusest telefoni kaaned Xiaomi Redmi Note 10-nele. Klienditeenindaja väitis, et poes pole neid kaasi saadaval ning pakkus Xiaomi Redmi Note 10s kaasi väites, et need on täpselt samasugused. Palusin tal neid proovida poes oleva telefoni peal. Klienditeenindaja tegi nagu palutud, kuid kliendile ta telefoni ei näidanud ja müüs võimalikult kiiresti kaaned maha. Kodus kaasi proovides avastasin, et kaaned ei sobi kaamera asetuse poolest. Esimesel võimalusel (umbes 2 h pärast) viisin kaaned poodi tagasi samas seisukorras nagu ostsin ja soovisin raha tagasi. Klienditeenindaja saatis minema.

Kas arvustus oli kasulik?
00
Olga P.

Olga P.

2020-08-28 09:59:28

Hiljuti ilmusid Hinnavaatlusel. Avastasin enda jaoks, et telefonid, võrreldes teiste firmadega, päris soodsad. Tellisin telefoni ja tarvikud soodushinnaga. Sain paar päeva jooksul kätte. Olen täitsa rahul. Soovitan.

Kas arvustus oli kasulik?
00

Jaga oma kogemusi poega Evelatus.ee!

Ole aktiivne! Hinda tooteid, kirjuta arvustusi ja aita teisi ostjaid!

Üldine hinnang:
?

Teie kogemus poega. Toodete sorteerimine, hinnad, kasutusmugavus jne

Tarne:
?

Kas toode saadeti lubatud ajal välja, kas teiega võeti enne toote tarnimist ühendust. Kas toote pakend oli korralik jne.

Teenindus:
?

Kirjeldage, kuidas jäite teenusega rahule. Kas tekkinud küsimustele vastati, kas infot anti õigeaegselt jne.

Kirjutage rohkem ostmiskogemuse kohta:

Hind.ee veebipõhine ostuportaal. Siit leiate informatsiooni enam kui 100 e-poe ja 500 000 toote kohta. Otsige erinevaid tooteid, hinnake neid, võrrelge erinevate müüjate hindu, leidke soodsaim ja säästke raha!