Garmin Fenix 8 51mm
Garmin Fenix 8 51mm
Garmin fēnix 8 AMOLED käekell, 51 mm, tahvelhall musta silikoonrihmagaVaata lisaks |
|
749.99 €
|
Poodi eleme.ee |
GARMIN Fenix 8 51 mm, AMOLED, Slate Gray with Black Silicone Band spordikell 010..Vaata lisaks |
|
750.00 €
|
Poodi gpspro.ee |
Garmin Fenix 8 Slate Gray 51mm 010-02905-000% liising 128.33Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
769.99 €
|
Poodi rde.ee |
Nutikas käekell Garmin Fenix 8 AMOLED 51mm Slate Gray/Black Band 010-02905-00Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
769.99 €
|
Poodi bigbox.ee |
Garmin Fenix 8, 51 mm, tumehall - SpordikellHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 1099 € Vaata lisaks |
|
769.99 €*
|
Poodi euronics.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen..Vaata lisaks |
|
776.10 €
|
Poodi viron.ee |
Garmin Fenix 8 51mm, Amoled, Slate Grey/Steel Black | 010-02905-00 | 753759338152Vaata lisaks |
|
776.84 €
|
Poodi enter24.eu |
Garmin fēnix® 8 – 51mm AMOLED Slate Gray with Black Silicone BandHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1097.0 € Vaata lisaks |
|
802.05 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
809.60 €
|
Poodi percte.eu |
Garmin Fenix 8 AMOLED Sapphire Graphite Orange 51mm 010-02905-11Vaata lisaks |
|
817.99 €
|
Poodi intervals.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
831.71 €
|
Poodi alfashop.ee |
SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 010-02905-00 GARMINLaos 4 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! Vaata lisaks |
|
849.34 €
|
Poodi datagroove.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
865.27 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
865.80 €
|
Poodi multo.eu |
Nutikell Garmin Fenix 8 51mm AMOLED 010-02905-00, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 929 € Vaata lisaks |
|
865.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 51mm AMOLED 010-02905-00, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 929 € Vaata lisaks |
|
865.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Garmin Fenix 8 AMOLED käekell, 51 mm, tahvelhall musta silikoonrihmagaVaata lisaks |
|
874.88 €
|
Poodi vingeratas.ee |
SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 010-02905-00 GARMIN 010-02905-00 | 753759338152Vaata lisaks |
|
885.12 €
|
Poodi elektrika.ee |
Smart watches Garmin SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 51 mm, AMOLEDVaata lisaks |
|
926.26 €
|
Poodi electrobase.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
944.30 €
|
Poodi freyo.ee |
Garmin fēnix® 8 Amoled nutikell | 51 mm | Slate Gray - MustVaata lisaks |
|
1132.00 €
|
Poodi velonova.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 21:08
! Teata veast| Bränd | Garmin |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 29 |
| Kaubamärk | Garmin |
| Ühilduvad tootjad | Garmin |
| Rihma värv | Must |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | 8 51mm AMOLED |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Fenix |
| Ekraani suurus | 1.4 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 102 |
| Käevõru materjal | Silikoon |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Garmini patenteeritud pistiklaadija |
| Ühilduvad mudelid | Android |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 127-210 x 51 mm |
| Resolutsioon | 454 x 454 |
| Rihma tüüp | Klassikaline |
| Liidesed | ANT+ |
| Vaata lisaks | |






























































