Garmin Fenix 8 Solar 51mm
Garmin Fenix 8 Solar 51mm
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar 51mm titaanist spordikell, hall (010-02907-21) |
|
817.00 €
|
Poodi areaal.ee |
GARMIN Fenix 8 51 mm, Solar, Sapphire Carbon Gray DLC Titanium with Black/Pebble..Vaata lisaks |
|
818.00 €
|
Poodi gpspro.ee |
Garmin fēnix 8 Solar Sapphire käekell, 51 mm, Süsiniku hall DLC titaan koos must..Vaata lisaks |
|
818.00 €
|
Poodi eleme.ee |
Garmin fenix® 8 51mm Solar Graphit/Titan CarbonGray Silikon-Armband | 010-02907-..Vaata lisaks |
|
906.53 €
|
Poodi enter24.eu |
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar Carbon Gray 51mm 010-02907-110% liising 156.66Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
939.94 €
|
Poodi rde.ee |
Nutikas käekell Garmin Fenix 8 Solar Sapphire 51mm Carbon Grey DLC Titanium/Blac..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
939.94 €
|
Poodi bigbox.ee |
Nutikell Garmin fēnix® 8 – 51mm Solar Sapphire titanium with an amp yellow/graph..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1149.99 € Vaata lisaks |
|
939.94 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 51mm Solar Sapphire 010-02907-11, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1009 € Vaata lisaks |
|
945.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 51mm Solar Sapphire 010-02907-11, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1009 € Vaata lisaks |
|
945.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar, 51 mm, hall - SpordikellHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 1079 € |
|
989.99 €*
|
Poodi euronics.ee |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") 51 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Titaniu.. |
|
1041.35 €
|
Poodi percte.eu |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") 51 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Titaniu.. |
|
1091.47 €
|
Poodi heahind.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 05:07
! Teata veast| Bränd | GARMIN |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 30 |
| Kaubamärk | Garmin |
| Ühilduvad tootjad | Garmin |
| Rihma värv | Must |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | 8 51mm Solar Sapphire |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Fenix |
| Ekraani suurus | 1.4 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 95 |
| Käevõru materjal | Silikoon |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Garmini patenteeritud pistiklaadija |
| Ühilduvad mudelid | Android |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 127-210 x 51 mm |
| Resolutsioon | 280 x 280 |
| Rihma tüüp | Klassikaline |
| Liidesed | ANT+ |
| Vaata lisaks | |

























































