Garmin Fenix 8 47mm
Garmin Fenix 8 47mm
Garmin Fenix 8 Sapphire 47mm hall titaankorpusega spordikell (010-02904-11)Vaata lisaks |
|
631.00 €
|
Poodi areaal.ee |
GARMIN Fenix 8 47 mm, AMOLED, Slate Gray with Black Silicone Band spordikell 010..Vaata lisaks |
|
633.00 €
|
Poodi gpspro.ee |
Nutikell Garmin SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 47mm 010-02904-00Vaata lisaks |
|
669.00 €
|
Poodi evelatus.ee |
Nutikas käekell Garmin Fenix 8 AMOLED 47mm Slate Gray Steel/Black Band 010-02904..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
709.67 €
|
Poodi bigbox.ee |
Nutikell Garmin fēnix® 8 – 47mm AMOLED Slate grey with Black silicone bandHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1121.0 € Vaata lisaks |
|
721.85 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Garmin Fenix 8 Slate Gray 47mm 010-02904-000% liising 123.05Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
738.29 €
|
Poodi rde.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
742.71 €
|
Poodi percte.eu |
Garmin Fenix 8 AMOLED Black (010-02904-00) | 010-02904-00 | 753759338060Vaata lisaks |
|
760.45 €
|
Poodi enter24.eu |
SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 010-02904-00 GARMINLaos 1 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! Vaata lisaks |
|
761.21 €
|
Poodi datagroove.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 47mm AMOLED 010-02904-00, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 829 € Vaata lisaks |
|
775.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Garmin fēnix 8 47mm AMOLED Slate Gray Smartwatch with Black BandVaata lisaks |
|
775.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 47mm AMOLED 010-02904-00, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 829 € Vaata lisaks |
|
775.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 010-02904-00 GARMIN 010-02904-00 | 753759338060Vaata lisaks |
|
793.28 €
|
Poodi elektrika.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
793.45 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
795.50 €
|
Poodi multo.eu |
Garmin Fenix 8 3,56 cm (1,4") AMOLED 47 mm Digitaalne 454 x 454 pikslit Puuteekr..Vaata lisaks |
|
846.32 €
|
Poodi freyo.ee |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen..Vaata lisaks |
|
873.84 €
|
Poodi viron.ee |
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar Carbon Gray 47mm SpordikellVaata lisaks |
|
884.99 €
|
Poodi turismimaailm.ee |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..Vaata lisaks |
|
1013.58 €
|
Poodi heahind.ee |
Garmin fēnix® 8 Amoled nutikell | 47 mm | Slate Gray - MustVaata lisaks |
|
1029.00 €
|
Poodi velonova.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen .. |
|
1101.04 €
|
Poodi vingeratas.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 14:48
! Teata veast| Bränd | Garmin |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 16 |
| Kaubamärk | Garmin |
| Ühilduvad tootjad | Garmin |
| Rihma värv | Oranž |
| Ekraan | + |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | Fenix 8 47mm AMOLED |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Fenix |
| Ekraani suurus | 1.4 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 80 |
| Käevõru materjal | Silikoon |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Garmini patenteeritud pistiklaadija |
| Ühilduvad mudelid | Android |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 125-208 x 47 mm |
| Resolutsioon | 454 x 454 |
| Keel | Inglise |
| Rihma tüüp | Klassikaline |
| Liidesed | ANT+ |
| Vaata lisaks | |

























































