Garmin Fenix 8 47mm
Garmin Fenix 8 47mm
Garmin Fenix 8 Sapphire 47mm hall titaankorpusega spordikell (010-02904-11)больше |
|
631.00 €
|
B магазин areaal.ee |
GARMIN Fenix 8 47 mm, AMOLED, Slate Gray with Black Silicone Band spordikell 010..больше |
|
633.00 €
|
B магазин gpspro.ee |
Nutikell Garmin SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 47mm 010-02904-00больше |
|
669.00 €
|
B магазин evelatus.ee |
Garmin Fenix 8 Slate Gray 47mm 010-02904-000% liising 118.28Eur kuni 6 kuud больше |
|
709.67 €
|
B магазин rde.ee |
Nutikas käekell Garmin Fenix 8 AMOLED 47mm Slate Gray Steel/Black Band 010-02904..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
709.67 €
|
B магазин bigbox.ee |
Nutikell Garmin fēnix® 8 – 47mm AMOLED Slate grey with Black silicone bandHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1121.0 € больше |
|
721.85 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
742.71 €
|
B магазин percte.eu |
SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 010-02904-00 GARMINLaos 1 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! больше |
|
747.16 €
|
B магазин datagroove.ee |
Garmin Fenix 8 AMOLED Black (010-02904-00) | 010-02904-00 | 753759338060больше |
|
760.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Garmin fēnix 8 47mm AMOLED Slate Gray Smartwatch with Black Bandбольше |
|
761.70 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 47mm AMOLED 010-02904-00, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 829 € больше |
|
775.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 47mm AMOLED 010-02904-00, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 829 € больше |
|
775.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 010-02904-00 GARMIN 010-02904-00 | 753759338060больше |
|
778.64 €
|
B магазин elektrika.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
793.45 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
793.85 €
|
B магазин multo.eu |
Garmin Fenix 8 3,56 cm (1,4") AMOLED 47 mm Digitaalne 454 x 454 pikslit Puuteekr..больше |
|
830.70 €
|
B магазин freyo.ee |
Garmin Fenix 8 Sapphire, 47 mm, tumehall - SpordikellHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 999.99 € |
|
869.99 €*
|
B магазин euronics.ee |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen..больше |
|
874.60 €
|
B магазин viron.ee |
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar Carbon Gray 47mm Spordikellбольше |
|
884.99 €
|
B магазин turismimaailm.ee |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
1014.70 €
|
B магазин heahind.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen .. |
|
1101.36 €
|
B магазин vingeratas.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 18:29
! Сообщить об ошибке| Марка | Garmin |
| Категория | Смарт часы |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 16 |
| Kaubamärk | Garmin |
| Ühilduvad tootjad | Garmin |
| Rihma värv | Oranž |
| Ekraan | + |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | Fenix 8 47mm AMOLED |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Fenix |
| Ekraani suurus | 1.4 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 80 |
| Käevõru materjal | Silikoon |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Garmini patenteeritud pistiklaadija |
| Ühilduvad mudelid | Android |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 125-208 x 47 mm |
| Resolutsioon | 454 x 454 |
| Keel | Inglise |
| Rihma tüüp | Klassikaline |
| Liidesed | ANT+ |
| Показать больше | |



























































