Garmin Fenix 8 51mm
Garmin Fenix 8 51mm
Garmin fēnix 8 AMOLED käekell, 51 mm, tahvelhall musta silikoonrihmagaбольше |
|
749.99 €
|
B магазин eleme.ee |
GARMIN Fenix 8 51 mm, AMOLED, Slate Gray with Black Silicone Band spordikell 010..больше |
|
750.00 €
|
B магазин gpspro.ee |
Garmin Fenix 8 Slate Gray 51mm 010-02905-000% liising 128.33Eur kuni 6 kuud больше |
|
769.99 €
|
B магазин rde.ee |
Nutikas käekell Garmin Fenix 8 AMOLED 51mm Slate Gray/Black Band 010-02905-00Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
769.99 €
|
B магазин bigbox.ee |
Garmin Fenix 8, 51 mm, tumehall - SpordikellHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 1099 € больше |
|
769.99 €*
|
B магазин euronics.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen..больше |
|
776.10 €
|
B магазин viron.ee |
Garmin Fenix 8 51mm, Amoled, Slate Grey/Steel Black | 010-02905-00 | 753759338152больше |
|
776.84 €
|
B магазин enter24.eu |
Garmin fēnix® 8 – 51mm AMOLED Slate Gray with Black Silicone BandHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1097.0 € больше |
|
802.05 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
809.60 €
|
B магазин percte.eu |
Garmin Fenix 8 AMOLED Sapphire Graphite Orange 51mm 010-02905-11больше |
|
817.99 €
|
B магазин intervals.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
831.41 €
|
B магазин alfashop.ee |
SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 010-02905-00 GARMINLaos 4 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! больше |
|
849.34 €
|
B магазин datagroove.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
865.27 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
865.80 €
|
B магазин multo.eu |
Nutikell Garmin Fenix 8 51mm AMOLED 010-02905-00, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 929 € больше |
|
865.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 51mm AMOLED 010-02905-00, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 929 € больше |
|
865.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Garmin Fenix 8 AMOLED käekell, 51 mm, tahvelhall musta silikoonrihmagaбольше |
|
874.88 €
|
B магазин vingeratas.ee |
SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 010-02905-00 GARMIN 010-02905-00 | 753759338152больше |
|
885.12 €
|
B магазин elektrika.ee |
Smart watches Garmin SMARTWATCH FENIX 8/SLATE GRAY 51 mm, AMOLEDбольше |
|
926.26 €
|
B магазин electrobase.ee |
Garmin Fenix 8 3.56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen ..больше |
|
944.30 €
|
B магазин freyo.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 05:26
! Сообщить об ошибке| Марка | Garmin |
| Категория | Смарт часы |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 29 |
| Kaubamärk | Garmin |
| Ühilduvad tootjad | Garmin |
| Rihma värv | Must |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | 8 51mm AMOLED |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Fenix |
| Ekraani suurus | 1.4 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 102 |
| Käevõru materjal | Silikoon |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Garmini patenteeritud pistiklaadija |
| Ühilduvad mudelid | Android |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 127-210 x 51 mm |
| Resolutsioon | 454 x 454 |
| Rihma tüüp | Klassikaline |
| Liidesed | ANT+ |
| Показать больше | |






























































