Hinnang: 4,3/5 (kommentaari: 116)
Üldine hinnang
Tarne
Teenindus
Informatsioon

Areaal.ee on e-pood, mis pakub oma klientidele tooteid erinevatest kategooriatest nagu TV ja audio, kodumasinad, köögitehnika, ilu ja tervis ning meelelahutus.

Oleme täitnud tänaseks kokku üle 15 000 tellimuse. Lisaks Eestile opereerime e-poodi ka Lätis (www.areaal.lv) ja Leedus (www.areaal.lt).

Teeme tihedat koostööd turustajate, tootjate ja suurimate ladudega ning pakume laia tootevalikut parimate hindadega.

Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.

Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.

Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.

Tegeleme igapäevaselt ka ökoloogilise jalajälje vähendamisega pakkudes seda võimalust ka oma klientidele – muutes tooteid või teenuseid kliimaneutraalseks või -positiivseks. Sellel eesmärgil oleme liitunud Makeitneutral jätkusuutlikkuse programmiga.

Areaal.ee on ka Eesti Kaubandus-tööstuskoja liige ehk Eesti suurima vabatahtliku liikmeskonnaga ettevõtjate esindusorganisatsiooni täisväärtuslik liige.

Tagasiside, kaebused, kommentaarid
Kirjutage ülevaade

- jaga kogemusi Areaal.ee!

Julia M.

2024-04-16 17:30:10

Kiire suhtlus ja hea hind.

Kas arvustus oli kasulik?
00
Terje T.

Terje T.

2024-04-15 20:40:33

Külmkapp jõudis kiiresti ja vastas ootustele.

Kas arvustus oli kasulik?
00

Marina L.

2024-04-13 13:31:07

всё сделали за сутки. Удивительно легко. Спасибо

Kas arvustus oli kasulik?
00
Reet S.

Reet S.

2024-04-11 17:37:11

Kõigega rahul. Kaup jõudis kohale paari päevaga päevaga.

Kas arvustus oli kasulik?
2522

Teele K.

2024-04-09 15:41:46

Meeldiv teenindus ja head hinnad.

Kas arvustus oli kasulik?
5350
Monika A.

Monika A.

2024-04-08 19:07:59

Kiire tarneaeg üllatas mind väga, positiivselt :) Nüüd tean ja kasutan edaspidi seda keskkonda.

Kas arvustus oli kasulik?
3734
Mari T.

Mari T.

2024-04-08 18:45:31

Tellimusega rahul - kõik oli kiire ja lihtne.

Kas arvustus oli kasulik?
5148
Sofia V.

Sofia V.

2024-04-08 12:30:02

Заказывала товар на этом сайте. Гарнитура VR (Meta Quest 3) так как повелась на самую дешевую цену при сравнении на сайтах.
К сожалению гарнитура так до меня не доехала. При создании заказа было указано что доставка будет осуществлена в течении 7 дней. В итоге доставку откладывали 3 раза(
Звонила я им через день и пыталась узнать существует ли этот товар у них вообще, но ни звонки, ни письма (на которые они не отвечают) не дают никаких результатов. Поддержка естественно ничего не знает и обещать ничего не может. Сначала хотела добиться доставки, но увы не хватило терпения((( Заказала в euronics. Там доставили за 1 день

Kas arvustus oli kasulik?
2930
Martin P.

Martin P.

2024-04-07 12:02:53

Hinnad mõistlikud ja hea kaubavalik.

Kas arvustus oli kasulik?
1311

Olga K.

2024-04-05 14:44:11

Всё отлично. Доставка быстрая. Спасибо!!

Kas arvustus oli kasulik?
3432
Ingrid T.

Ingrid T.

2024-04-03 18:23:26

Roborocki tolmuimeja oli väga hea hinnaga müügil. Kaup tuli paari päevaga ja jäime tellimusega rahule.

Kas arvustus oli kasulik?
5452
Karin K.

Karin K.

2024-03-30 02:09:30

Tellida oli kerge ning pakk jõudis paari tööpäevaga kohale. Hea valik.

Kas arvustus oli kasulik?
4240
Валера Б.

Валера Б.

2024-03-30 01:47:41

Hind on küll soodne, kuid kõik ülejäänu jättis kõige negatiivsema kogemuse elus.

Kas arvustus oli kasulik?
6263

Mariann R.

2024-03-29 11:12:32

Viisakas teenindus ja parim hind.

Kas arvustus oli kasulik?
4644

Marit P.

2024-03-28 00:18:43

Kõrvaklapid jõudsid kiiresti kohale. Hind oli väga hea.

Kas arvustus oli kasulik?
3634
Andrei B.

Andrei B.

2024-03-25 16:13:31

Супер. Много раз пользовался услугами - всегда все без проблем.

Kas arvustus oli kasulik?
3230
asd d.

asd d.

2024-03-24 18:46:38

Tahtsin osta kingutuseks televiisori ning hinnavaatluses leidsin hea hinnaga varianti Areaal'is. Helistasin neile ning küsisin, kas on see TV Eesti laos olemas ja kas selle kuupäevale mis ma ütlen praegu oleks võimalik seda juba kätte saada kulleri kaudu/ise tulla järgi? Mu kõikide küsimustele sain positiivse vastuse ning tellisingi kohe ära. Ma tellisin reedel, ning kirjutasin lisainfosse, et tahaks TV saada juba järgmisel kolmapäeval (millest ma küsisin infotelefonil). Esmaspäeval helistan ma neile uurida mis mu tellimuse seis on ning küsisin koodi, et ma juba saaks kullerifimaga edasi rääkida. Mulle öeldi, et ei tea mis teha ning helistame teile tagasi. Tagasi keegi pole helistanud, ma helistasin ise, seletasin olukorda, et ma enne uurisin kas oleks võimalik saada mu tellimuse nii nagu mul see mugav oleks. Naine infotelefonil ütles, et edastab mu olukorda edasi ning minuga võetakse ühendust. Teisipäeval helistan, täpselt sama lugu aga nüüd mulle öeldi, et mu TV on Leedust/Lätist tellitud ning tellimuse aeg on kuni 7 tp. ???:D. Kui mulle kohe öeldi, et ma ei saa oma tellimuse nii nagu mul mugav on, siis ma ei telliks teie käest seda! Kui ma väljendasin oma mitte rahulikku seisundi, sain vastuseks, et mu olukord edastatakse ning helistatakse tagasi. Juba teine kord.
Moment of truth - kolmapäev, see päev kui ma tahtsin saada oma TV. Kolmapäeva hommikul sain meili, et mu toode on laos töödeldut, pakitud ning edasi edastatakse seda kulleri firmale mis võttab 1-2tp. Helistan jälle, (MULLE POLE ISE KEEGI HELISTANUD) kuid juba kolmas naine info telefonil ei oska mulle koodi anda, sest lihtsalt ei oska. Lõppus ütleb ta, et mu olukord edastatakse ning mulle helistavad tagasi. See on juba mingi nali. Sain juba aru, et ma oma teleka täna kätte ei saa, aga saan reedel (sest meilis on kirjutatud 1-2tp mis on siis max reedel). Neljapäeval ma sõitsin nende aadresile, mis on kirjutatud nende veebilehel. Seal on mingi maja kus asuvad mittu firmad aga nende nimi pole seal kirjas XD. Helistasin ka neile, sain teada, et niisama ma sinna rääkima tulla ei saa. Selge.
Reedel jälle helistan ise (mulle pole siiamani ise keegi helistanud) ning nad ikkagi ei saa mulle koodi anda. Hakkasin spammima nende info e-postile oma murega, mulle vastati. Edasi on siis selline chat.
- Tellisin endale TV 8 martsil, enne helistades ja uurides, et 1) kas tv on eestis laos olemas? 2) kas seda saab tarnetada 13.03.2024? Iga küsimusele vastati mulle JAH. Siis ilmus nii, et minu TV tellidati kas Latis voi Leedust ja laheb veel aega. Miks nii toimub? Miks mulle oeldi uhe asja aga tegelikkus on koik teisiti? Juba 3 inimest info telefonil ainult edastavad ja lubavad helistada aga siiamani pole mulle keegi helistanud!! Sain sellist meili, et kaup on pakitud ja edastatakse kullerifirmale mis votab 1-2tp. Tana on juba teine tp ja siiamani pole keegi mulle helistanud kas voi koodi andnud, et ma saaks venipak’iga edasi raakida juba. Veebis oli teil kirjutatud 1-4tp tarne, siis oli juba kuni 7tp, praegu mulle kirjutati et 1-2tp, tana teine tp ja pole midagi. Kes vastutab teil selle eest? Miks mul on juba 2 olukorda kus mulle valetatakse? Miks minu situatsioonis ei saa kompensatsiooniks kiire tarnet? Ma olen juba ise nous seda laost votta, kuid teil sellist voimalust ei ole. Kohutav kogemus!
- Tere, Meil on tarneaeg tellimustele kuni 7 tööpäeva. Ootame hetkel partnerlaost jälgimiskoodi ning edastame selle Teile kui oleme saanud. Täpsustame, et kullerfirmaks on DPD, mitte venipak. Kaup on saadetud välja Vilniuse laost. Kui see ei ole sobilik ja soovite tellimuse tühistada, siis andke teada ning saame tellimuse tühistada ja raha tagasi kanda
- Siis miks mulle lubati, et ma saan oma kaupa XX martsil? Kes vastutab selle eest? Vastake küsimustele. Ja veebis oli teil kirjutatud minu TV kohta 1-4tp
-Tere, Sellisel juhul tegi telefoniteeninduses inimene vea info osas, vabandame. Kui soovite tellimuse tühistada, siis andke teada.
-Kes vastutab selle vea eest?
-Tere, Missugust vastutust ootate? Oleme vabandanud ja selgitanud, et telefoniteenindus tegi inimene sellisel juhul vea. Kui soovite tellimuse tühistada, siis andke teada ja saame seda teha.
-Mis kusimus see on? Ootan selle mitte minu vea eest kas voi kompensatsiooni voi minu situatsiooni puhul teie poolt tellida kiirtarned. Ootan inimest kes vastutab nende veade eest, et saaks temaga edasi raakida. Mis kliendi suhe teilon uldse? Teine situatsioon, et mulle saadeti e-mail kus on kirjutatud et 1-2tp. Tana on teine tp, kus mu toode on?
-Tere, Mina vastutan – olen Teie küsimustele vastanud. Meil ei ole võimalik rahalist kompensatsiooni pakkuda, sest müüme toodet kõige odavama hinnaga turul – see tähendab minimaalse marginaaliga. Kui see ei ole sobilik, siis saame tellimuse tühistada.
-Tere, Teie toode on antud DPD’le. Ootame selle kohta laost jälgimiskoodi ning kui vastus tuleb, siis edastame Teile jälgimiskoodi.
-Kas te ise ei nae, et siin on juba mitu probleemi? Mida isegi teie, kes “vastutab” ei saa seda kuidagi lahendada? See ei ole vastutus, see on nali. Ned on sama vastused mis ma saan infotelefonil.
-Tere, Kas ma suunan siis Teie tellimuse tühistamisele ja tagasikandesse? Kui Teie kaup ei jõudnud täna, siis see jõuab Teieni uue nädala alguses. Vabandan veelkord, et telefoniteeninduses andis inimene vale tarneaja – tarneaeg sellele tootele on kuni 7 tööpäeva.
-Teha tühistamise, et oodata raha veel 7tp? See ei ole loogiline. Ma ei muretse, et uldiseld see TV tuleb. Asi on selles, et minu just tahtsin kindlal kuupaeval, mis mulle lubati, selleparast ma tellisin teilt seda. Ma helistan iga paev juba esmaspaevast ja minu mure pole tosiselt voetud ning ei pakkutakse mitte mingeid lahendusi

Sellega see chat lõppes. Nagu siis näha on, mulle vastatakse mitte professionaalselt, midagi uut ma pole teada saanud, ning pole oma telekat saanud isegi selle kolmap nädala sees. Töötajate veade eest vastutamist siin pole, ning kuidagi lahendada mu probleemi ei tahetakse. Kood mulle tuli esmasp hommikul ning mu telekas mitu tundi hiljem. Pakend oli terve, telekas töökas, toode oli õige, ehk siis kaupaga veel (kasutan selle 2nadalad) polnud mingeid muresi.
Ehk siis kui soovite Areaal'ist midagi osta - siis mõelge veelkord.

Kas arvustus oli kasulik?
10758
Jane L.

Jane L.

2024-03-17 14:40:02

Tellisin tolmuimeja ja tuli kiiresti. Klienditeenindus oli sõbralik ja abivalmis.

Kas arvustus oli kasulik?
3627
Mihkel N.

Mihkel N.

2024-03-14 01:14:33

Philipsi hambahari oli parema hinnaga kui mujal ja kiirtarne toimis. Soovitan!

Kas arvustus oli kasulik?
3824
Liisi T.

Liisi T.

2024-03-12 20:07:17

Lai valik ja kaup jõudis ilusti kohale.

Kas arvustus oli kasulik?
3824
Anna B.

Anna B.

2024-03-11 12:26:19

Заказала два крупных предмета бытовой техники, заказ оформила 21февраля, обещанное время доставки 3-7 дней, через неделю началось отфутболивание, ждите еще 1-2 дня и так прошло еще две недели. Оплатила доставку, сумма была автоматически указана на сайте, потом прислали письмо что надо доплатить за доставку, т.к холодильник слишком высокий. Ни слова не было указано, что доставка (совсем недешевая) это до подъезда. В итоге доставили товар только 11 марта, и бросили на улице у двери. При попытке связаться со службой поддержки areaal было сказано, что надо было заранее обговаривать условия доставки с курьерской службой, но я узнала, кто будет курьером (venipak) только за день до доставки и нигде не упоминались условия доставки. Крайне негативное впечатление, не советую этот магазин. Выбрала интернет магазин, потому что были самые приемлемые цены на товар, но по итогу вышло вообще недешево, еще и нервы помотали с отсрочкой, потом еще пришлось искать за отдельную плату, кто затащит домой мой товар.

Kas arvustus oli kasulik?
2921
Gerli O.

Gerli O.

2024-03-10 15:36:15

Soodsam kui mujal ja saadetis jõudis lubatud päeval.

Kas arvustus oli kasulik?
1921
Kristel P.

Kristel P.

2024-03-08 17:31:43

Hinnad olid head ja klienditeenindus vastas küsimustele kiiresti.

Kas arvustus oli kasulik?
1825

Tiina K.

2024-02-18 01:22:21

Hind oli väga hea ja pakk tuli kiirelt.

Kas arvustus oli kasulik?
2232

Meelis S.

2024-02-10 20:11:30

Soodne hind ja tellimus jõudis nagu lubatud. Soovitan.

Kas arvustus oli kasulik?
2217
Inga D.

Inga D.

2024-02-06 00:13:57

Tellimus jõudis ilusti kohale ja klienditeenindus oli väga abivalmis. Aitäh!

Kas arvustus oli kasulik?
1912
Kätlin K.

Kätlin K.

2024-02-05 01:20:41

Hind oli mõnevõrra odavam kui mujal. Tellitud kaubaga rahul.

Kas arvustus oli kasulik?
2113

Anna M.

2024-02-03 13:29:32

Заказал Playstation 5 - доставили быстро и цена порадовала.

Kas arvustus oli kasulik?
2113
Irina V.

Irina V.

2024-02-01 08:24:24

Очень хороший опыт покупок!!! Заказывали игровую консоль Nintendo Switch. Сайт магазина понятный, хорошо работает, дает полную информацию о продукте. Доставили уже на следующий день после покупки, товар хорошо упакован, все отлично. При следующей покупке обязательно воспользуюсь этим магазином. Рекомендую!

Kas arvustus oli kasulik?
2215
Katre A.

Katre A.

2024-01-31 00:15:31

Kaup tuli kiiresti ja kõik oli korras. Väga rahul!

Kas arvustus oli kasulik?
2116

Jaga oma kogemusi poega Areaal.ee!

Ole aktiivne! Hinda tooteid, kirjuta arvustusi ja aita teisi ostjaid!

Üldine hinnang:
?

Teie kogemus poega. Toodete sorteerimine, hinnad, kasutusmugavus jne

Tarne:
?

Kas toode saadeti lubatud ajal välja, kas teiega võeti enne toote tarnimist ühendust. Kas toote pakend oli korralik jne.

Teenindus:
?

Kirjeldage, kuidas jäite teenusega rahule. Kas tekkinud küsimustele vastati, kas infot anti õigeaegselt jne.

Kirjutage rohkem ostmiskogemuse kohta:
Užsakymo Nr:

Hind.ee veebipõhine ostuportaal. Siit leiate informatsiooni enam kui 150 e-poe ja 3 000 000 toote kohta. Otsige erinevaid tooteid, hinnake neid, võrrelge erinevate müüjate hindu, leidke soodsaim ja säästke raha!