Photopoint.ee

Photopoint.ee

            Poodi
Hinnang: 3/5 (kommentaari: 3)
Üldine hinnang
Tarne
Teenindus
Tagasiside, kaebused, kommentaarid
Kirjutage ülevaade

- jaga kogemusi Photopoint.ee!

Urmas P.

Urmas P.

2022-09-14 09:25:05

Soodukate puhul üht- teist tellinud. Kuid tarne on allapoole arvestust.
Tundub et kui tellimuse teed siis keegi hakkab kohvrit pakkima ja hiinasse sõitma, seal siis veel millal vabrik käima pannakse jne. Keskmiselt arvesta 2 nädalat kui asja kätte saad. Kunagi võttis ühe tellimuse täitmine kuu aega ja siis tuli kah ise uurida ja selgus et seda kaupa polegi :(((
Kuidas Datagate suudab järgmiseks päevaks kauba tarnida?

Kas arvustus oli kasulik?
93
Ants T.

Ants T.

2021-12-18 11:52:04

Mulle meeldis sealt see ost mis ma tegin. Suhtlesime meili teel ja igati tore ning kena ja abivalmis müüja oli. Väga ok.

Kas arvustus oli kasulik?
32
Natalia S.

Natalia S.

2021-10-13 13:04:54

Ei lähe enam sinna kunagi! Käisin Tartu Kvartali photopointis pildi tegemas. Esiteks, pole normaalselt peeglit, et juuksed sättida. Teiseks, pildid ei tulnud nii head kui oleks vaja, ja nad ei soovinud eriti uued teha. Kui läks piltide valikuks, neid oli võimatu näha - pisikesed pildid planseti ekraani peal, mis on nii kõrgele asetatud ja umbes 45 kraadi lakke pööratud - neid lihtsalt ei saa normaalselt näha. Ja teate mis edasi? Kui ma palusin pildid arvuti pealt näha, et valida, olin palutud töötajate poolt kauplusest LAHKUDA. Küsimusele "Miks ma pean poest lahkuma pildi valimata?" sain vastuseks "Palun lahkuge meie poest". Normaalne???

Kas arvustus oli kasulik?
811
Viis K.

Viis K.

2021-01-23 07:36:23

Teiste poodidega võrreldes peaaegu alati kõige kallim hind ja sageli puudub eestikeelne toote kirjeldus ja nii on see juba palju aastaid.

Kas arvustus oli kasulik?
125

Jaga oma kogemusi poega Photopoint.ee!

Ole aktiivne! Hinda tooteid, kirjuta arvustusi ja aita teisi ostjaid!

Üldine hinnang:
?

Teie kogemus poega. Toodete sorteerimine, hinnad, kasutusmugavus jne

Tarne:
?

Kas toode saadeti lubatud ajal välja, kas teiega võeti enne toote tarnimist ühendust. Kas toote pakend oli korralik jne.

Teenindus:
?

Kirjeldage, kuidas jäite teenusega rahule. Kas tekkinud küsimustele vastati, kas infot anti õigeaegselt jne.

Kirjutage rohkem ostmiskogemuse kohta:

Hind.ee veebipõhine ostuportaal. Siit leiate informatsiooni enam kui 150 e-poe ja 3 000 000 toote kohta. Otsige erinevaid tooteid, hinnake neid, võrrelge erinevate müüjate hindu, leidke soodsaim ja säästke raha!