Lenovo Yoga Slim 7 14
Lenovo Yoga Slim 7 14
LENOVO YOGA SLIM 7 14ILL10 4C+4c Ultra 5 226V, 16GB, 512GB SSD, M.2, 2880 x 1800..Vaata lisaks |
|
705.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 Ryzen AI 5 340 14" WUXGA OLED 400 nits 60 Hz Glossy .. |
|
762.98 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 | Luna Grey | 14 " | OLED | WUXGA | 1920 x 1200 piksl..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
779.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo 83JX00A2NT Yoga Slim 7i Aura Edition 14" OLED sülearvutiVaata lisaks |
|
798.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 Gen 10 Aura Edition, 14'', WUXGA, OLED, Ultra 5, 16 GB, 512 G..Hind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 899.99 € Vaata lisaks |
|
799.99 €*
|
Poodi euronics.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 Ryzen AI 5 340 14" WUXGA OLED 400 nits 60 Hz Glossy 1.. |
|
827.05 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 Ryzen AI 5 340 14" WUXGA OLED 400 nits 60 Hz Glossy 1..Vaata lisaks |
|
850.64 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 Ryzen AI 5 340 14" WUXGA OLED 400 nits 60 Hz Glossy 1.. |
|
858.50 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 Ultra 5 226V / 16 GB / 1 TB / W11 (83JX0003NT) | 83JX..Vaata lisaks |
|
860.93 €
|
Poodi enter24.eu |
Sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 83JX00A4NT, Intel® Core Ultra 7 - 256V, 16..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 919 € Vaata lisaks |
|
869.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 83JX00A4NT, Intel® Core Ultra 7 - 256V, 16..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 919 € Vaata lisaks |
|
869.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 14 OLED 258V 16GB 512SSD EN W11 Gray 83JX00A4NTkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 145Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
869.99 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 AMD Ryzen AI 5 340 14inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 22..Vaata lisaks |
|
870.63 €
|
Poodi toppc.ee |
Sülearvuti Lenovo 83JY006MPB Lenovo YOGA Slim 7 14 - Ryzen AI 5 340 | 14"-WUXGA-..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1051.0 € Vaata lisaks |
|
893.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 Ryzen AI 5 340 14" WUXGA OLED 400 nits 60 Hz Glossy 1.. |
|
898.99 €
|
Poodi heahind.ee |
LENOVO YOGA Slim 7 14 Ryzen AI 5 340 | 14-tolline WUXGA OLED | 16 GB | 512 GB | ..Vaata lisaks |
|
903.30 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 Ryzen AI 5 340 14" WUXGA OLED 400 nits 60 Hz Glossy 1..Vaata lisaks |
|
918.51 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 14 WUXGA ULT7 16GB 512GB Intel Arc WIN11 ENG Luna Grey |
|
972.20 €
|
Poodi arvutitark.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 21:09
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WUXGA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | Yoga Slim 7 83CV005NLT, Intel® Core™ Ultra 5 125H, 16 GB, 512 GB, Intel HD |
| Pikkus | 31.2 |
| Seeria | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 22.1 |
| Kahjustatud pakend | + |
| Kaal | 1.39 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 1.49 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 7467 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 5 125H |
| Protsessori sagedus | 4.5 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel® SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Arc |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Vaata lisaks | |























































