Lenovo LOQ 15ARP9
Lenovo LOQ 15ARP9
Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 83JC0068PB, 7235HS, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Nvidia G..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 709 € Vaata lisaks |
|
689.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 83JC0068PB, 7235HS, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Nvidia G..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 709 € Vaata lisaks |
|
689.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo LOQ 15 - Ryzen 5 7235HS | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | GP36 | no Os | RTX..Vaata lisaks |
|
734.35 €
|
Poodi multo.eu |
Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 12 GB DDR5.. |
|
740.02 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Sülearvuti 39,6 cm (15.6") Full..Vaata lisaks |
|
746.96 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo Laptop Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / 144..Vaata lisaks |
|
759.29 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / 144 Hz..Vaata lisaks |
|
774.44 €
|
Poodi enter24.eu |
Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9DX 15.6" FHD IPS 144Hz Ryzen 5-7235HS 12GB 512GB RTX..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 924.35 € Vaata lisaks |
|
779.86 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Lenovo LOQ 15ARP9 15.6 144hz 7235HS 16GB 512SSD RTX3050 EN DOS 83JC0068PB0% liising 134.47Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
806.82 €
|
Poodi rde.ee |
Laptop Lenovo LOQ-15ARP9DX Ryzen 5 7235HS/15.6" FHD 144Hz IPS/12GB/SSD512GB/RTX4..Vaata lisaks |
|
819.21 €
|
Poodi galador.ee |
Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9, AI-Powered Gaming PC, 15.6 FHD, AMD Ryzen 5 7235HS..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
859.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo LOQ 15 15.6 FHD 144Hz/AMD Ryzen 5 7235HS/16GB/512GB SSD/NVIDIA GeForce RT..Vaata lisaks |
|
869.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-.. |
|
869.81 €
|
Poodi alfashop.ee |
LENOVO LOQ 15ARP9 AMD Ryzen 5 7235HS slearvuti 39,6 cm (15,6") Full HD, 12 GB DD..Vaata lisaks |
|
876.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo LOQ 15ARP9 AMD Ryzen™ 5 7235HS Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 12 GB DDR5-..Vaata lisaks |
|
885.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS 15.6" FHD IPS 300nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 S..Vaata lisaks |
|
895.38 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo LOQ 15 15.6 FHD 144Hz/AMD Ryzen 5 7235HS/16GB/512GB SSD/NVIDIA GeForce RT.. |
|
898.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Lenovo LOQ 15ARP9, 15,6'', Full HD, 144 Hz, Ryzen 5, 16 GB, 512 GB, RTX 4050, EN..Vaata lisaks |
|
949.99 €
|
Poodi euronics.ee |
Lenovo- LOQ 15ARP9 | Luna Grey | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-.. |
|
956.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
LENOVO LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 24GB, 1TB SSD, NVMe M.2, 15.6" 1920 x 1080, NV..Vaata lisaks |
|
975.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 05:23
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 15ARP9 |
| Pikkus | 259 |
| Seeria | Lenovo LOQ |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Laius | 360 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.38 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 60 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 23.8 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 7 7435HS |
| Protsessori sagedus | 3.1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |


























































