Lenovo ThinkPad E16 Gen 2
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2
LENOVO THINKPAD E16 G2 Gen 2 Quad Ryzen 3 7335U, 8GB, 256GB SSD, M.2, 1920 x 120..Vaata lisaks |
|
519.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 21M5 - 180°-Scharnierdesign - AMD Ryzen 5 7535HS / 3.3..Vaata lisaks |
|
762.20 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 (AMD) AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 8.. |
|
822.37 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 (AMD) AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16") WU.. |
|
883.94 €
|
Poodi percte.eu |
ThinkPad E16 Gen 2 Ryzen™ 5 7535U 256GB SSD 8GB 16" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 .. |
|
915.75 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 (AMD) AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 8 .. |
|
924.06 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 (AMD) AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 8 .. |
|
958.94 €
|
Poodi heahind.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 (AMD) AMD Ryzen 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 8 GB.. |
|
1010.00 €
|
Poodi smartech.ee |
ThinkPad E16 Gen 2 Ryzen™ 5 7535U 256GB SSD 8GB 16" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1010.80 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:27
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 21M5002CPB |
| Pikkus | 247.7 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon 680M |
| Laius | 356.1 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.81 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 57 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.85 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Protsessori sagedus | 3.2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax), 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | + |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 57 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB 3.2 Gen 2 (Always On) |
| Vaata lisaks | |







































