Lenovo Legion 5
Lenovo Legion 5
LENOVO LEGION 5 17ACH6H Ryzen 7 5800H, 16GB, 1TB SSD, NVMe M.2, 17.3" 1920 x 108..Vaata lisaks |
|
1049.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Laptop Lenovo Legion 5 15AHP10 Ryzen 7 260 / 16 GB / 512 GB / RTX 5050 / ..Vaata lisaks |
|
1098.90 €
|
Poodi percte.eu |
Sülearvuti Lenovo Legion 5 15AHP10 Ryzen 7 260 / 16 GB / 512 GB / RTX 5050 / 165..Vaata lisaks |
|
1135.93 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo Laptop Lenovo Legion 5 15AHP10 Ryzen 7 260 / 16 GB / 512 GB / RTX 5050 / ..Vaata lisaks |
|
1141.40 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Lenovo Legion 5 15IRX10 i7-13650HX 15.1" WQXGA OLED 500 nits 165 Hz Glossy 16 G..Vaata lisaks |
|
1147.70 €
|
Poodi viron.ee |
Sülearvuti Lenovo Legion 5 15IRX10, tehisintellektipõhine mänguriarvuti, 15.1 WQ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1272.95 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo Legion 5 Gen 10 83M0008RNT mängusülearvuti RTX 5060, 165HzVaata lisaks |
|
1278.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Sülearvuti Lenovo Legion 5 15AHP10 83M0002HPB, AMD Ryzen 7 260, 16 GB, 512 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1339 € Vaata lisaks |
|
1279.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo Legion 5 15AHP10 83M0002HPB, AMD Ryzen 7 260, 16 GB, 512 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1339 € Vaata lisaks |
|
1279.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo Legion 5 15AHP10 15.1 165hz 260 16GB 512SSD RTX5060 EN DOS 83M0002HPB0% liising 213.17Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1279.00 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo Legion 5 15IRX10 i7-13650HX 15.1" WQXGA OLED 500 nits 165 Hz Glossy 16 GB..Vaata lisaks |
|
1280.03 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo Legion 5 15IRX10 i7-13650HX 15.1" WQXGA OLED 500nits 165Hz Glossy 16GB DD..Vaata lisaks |
|
1311.86 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo Legion 5 15IRX10 i7-13650HX 15.1" WQXGA OLED 500 nits 165 Hz Glossy 16 GB..Vaata lisaks |
|
1320.33 €
|
Poodi heahind.ee |
Sülearvuti Lenovo Legion 5-15 - Ryzen 7 260 | 15,1"-WQXGA-OLED-165Hz | 16GB | 1T.. |
|
1330.00 €
|
Poodi kaup24.ee |
LENOVO Legion 5 15IRX10 i7-13650HX 15,1" WQXGA OLED 500 nitti 165 Hz likiv 16 GB..Vaata lisaks |
|
1335.00 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo Legion 5 15IRX10 i7-13650HX 15.1" WQXGA OLED 500 nits 165 Hz Glossy 16 GB..Vaata lisaks |
|
1348.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Laptop Lenovo Legion 5 15AHP10 Ryzen 7 260 / 16 GB / 512 GB / RTX 5060 / 165 Hz ..Vaata lisaks |
|
1360.09 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo Legion 5 Gen 10, 15,3'', WUXGA, 165 Hz, Ryzen 7, 16 GB, 1 TB, RTX 5060, E..Hind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 1449 € Vaata lisaks |
|
1399.00 €*
|
Poodi euronics.ee |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1 WQXGA i7-13650HX/16GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/WI..Vaata lisaks |
|
1459.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1 WQXGA i7-13650HX/16GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/WI..Vaata lisaks |
|
1516.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1 WQXGA i7-13650HX/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/WI..Vaata lisaks |
|
1612.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 06:21
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WQXGA |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| Ekraani sagedus | 165 |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | 83DG00FPPB |
| Pikkus | 359.7 |
| Seeria | Lenovo Legion 5 16IRX9 |
| Videokaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Laius | 262.3 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.36 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 80 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 25.2 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13650HX |
| Protsessori sagedus | 1.9 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel® HM770 |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 |
| Võrgukaart | 100/1000M Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Vaata lisaks | |



























































