Lenovo Legion 7
Lenovo Legion 7
Lenovo Legion 7 16IRX9 GAMING i9-14900HX 1TB SSD, 32GB 16" (2560x1600) 240Hz IPS..Vaata lisaks |
|
1739.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Legion 7/16IAX10/U7-255HX/16/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5060/without OS/White..Vaata lisaks |
|
2328.30 €
|
Poodi smartech.ee |
Sülearvuti Lenovo Legion 7 16IAX10, 275HX, 32 GB, 2 TB, 16 ", Nvidia GeForce RTX..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2939 € |
|
2809.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo Legion 7 16IAX10, 275HX, 32 GB, 2 TB, 16 ", Nvidia GeForce RTX..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2939 € |
|
2809.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-28 12:25
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 3200 x 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 36 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| Ekraani sagedus | 165 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 83FD007PPB |
| Pikkus | 357.7 |
| Seeria | Lenovo Legion 7 16IRX9 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Laius | 262.5 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.24 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 99.99 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 19.8 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel Core i9-14900HX |
| Protsessori sagedus | 1.6 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel® HM770 |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC3287 |
| Võrgukaart | Wi-Fi 7 Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku tööiga kuni | 8.7 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |



















































