Lenovo ThinkPad X13
Lenovo ThinkPad X13
LENOVO THINKPAD X13 G4 Gen 4 2C+8c i5-1335U, 16GB, 1TB SSD, M.2, 1920 x 1200 WUX..больше |
|
805.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Kytetyt tuotteet Kasutatud Lenovo ThinkPad X13 YOGA 13,3'' slearvuti, Windows 11..больше |
|
933.70 €
|
B магазин smartech.ee |
Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 13.3 WUXGA ULT5-125U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 P.. |
|
1299.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkPad X13 G5 13.3 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD EN W11Pro 21LU000QMH0% liising 226.33Eur kuni 6 kuud больше |
|
1357.99 €
|
B магазин rde.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X13 Gen 5, Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U, 16 GB..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1429 € |
|
1369.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X13 Gen 5, Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U, 16 GB..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1429 € |
|
1369.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Lenovo Ultrabook ThinkPad X13 G6 21RK005QPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/1.. |
|
1546.97 €
|
B магазин viron.ee |
LENOVO ThinkPad X13 G6 Intel Core Ultra 5 225U Arrow Lake 13.3inch WUXGA 400n 32..больше |
|
1671.10 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo ThinkPad X13 Gen 6 13.3 WUXGA ULT5-225U/32GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 P..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1688.17 €
|
B магазин bigbox.ee |
Ultrabook ThinkPad X13 G6 21RK005QPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/13.3 WUX..больше |
|
1750.19 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo Ultrabook ThinkPad X13 G6 21RK005QPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/1..больше |
|
1755.94 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad X13 G6 Ultra 5 225U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21..больше |
|
1808.06 €
|
B магазин percte.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:28
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | X13 Gen 5 |
| Pikkus | 214 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 305 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.19 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 54.7 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 15.90 |
| Ekraani diagonaal | 13.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155U |
| Protsessori sagedus | 1.7 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 54.7 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 1 x USB-C w/Thunderbolt |
| Показать больше | |



















































