Apple Mac Mini M4 Pro
Apple Mac Mini M4 Pro
Apple Mac mini/Apple M4 Pro 12C CPU/16C GPU/24GB/512GB SSD/Silver MCX44ZE/AVaata lisaks |
|
1627.12 €
|
Poodi enter24.eu |
Mac mini Apple M4 Pro 12C CPU, 16C GPU/24GB/512GB SSD MCX44ZE/ATarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1739.23 €
|
Poodi bigbox.ee |
Apple Mac mini M4 Pro 24GB 512GB SSD SWE MCX44KS/ A0% liising 294.33Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1765.99 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti Apple Mac mini M4 Pro 2024 (hõbedane, macOS)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2196.0 € |
|
1976.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 05:47
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Mini |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 155 |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Pikkus | 12.7 |
| Seeria | Mac Mini |
| Videokaardi mudel | 16-Core GPU |
| Laius | 12.7 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Miniarvutid |
| Kõrgus | 5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 Pro |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Operatiivmälu (RAM) | 24 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise / Vene |
| Liidesed | Headphone (3.5mm) |
| Vaata lisaks | |










































