HP Elite 870 G9
HP Elite 870 G9
RENEW SILVER HP Elite 870 G9 AIO All-In-One 27 - i7-13700, 16GB, 512GB SSD, 27 F..Vaata lisaks |
Refurbished
|
1137.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Hewlett-Packard HP EliteOne 870 G9 AiO i5-14500 27.0"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR.. |
|
1242.54 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
HP EliteOne 870 G9 All-in-One PC Intel® Core™ i5 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px 16..Vaata lisaks |
|
1281.35 €
|
Poodi enter24.eu |
HP EliteOne 870 G9 AiO i5-14500 27.0"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 4800 SSD512 UH..Vaata lisaks |
|
1291.27 €
|
Poodi alfashop.ee |
HP EliteOne 870 G9 All-in-One PC Intel® Core™ i5 68.6 cm (27") 1920 x 1080 px 16.. |
|
1318.02 €
|
Poodi heahind.ee |
HP EliteOne 870 G9 AiO i5-14500 27,0-tolline FHD IPS 250 nits AG 16 GB DDR5 4800..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1322.11 €
|
Poodi bigbox.ee |
HEWLETT-PACKARD HP EliteOne 870 G9 AiO i5-14500 27.0 FHD IPS 250nits AG 16GB DDR..Vaata lisaks |
|
1330.30 €
|
Poodi smartech.ee |
HP EliteOne 870 G9 All-in-One PC Intel® Core™ i5 68.6 cm (27") 1920 x 1080 px 16..Vaata lisaks |
|
1352.41 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 13:00
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | QHD |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1440 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5.0 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 280 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Juhtmeta | + |
| Kaubamärk | HP |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | EliteOne 870 G9 |
| Pikkus | 24.7 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Laius | 61.4 |
| Kaal | 8.9 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 59.95 |
| Ekraani diagonaal | 27 |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-13600 |
| Protsessori sagedus | 2.0 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Vaata lisaks | |




































