Apple iMac 24 M4 256GB
Apple iMac 24 M4 256GB
Apple sülearvuti MacBook Air 13" 2025 M4 chip with 10-Core CPU and 8-Core GPU, 1..Vaata lisaks |
|
1015.63 €
|
Poodi kaup24.ee |
Apple iMac ALL IN ONE M4 8 core CPU 8 core GPU 256GB SSD, 16GB 24" (4480x2520) 4..Vaata lisaks |
|
1309.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Apple MWUF3ZE/A iMac 24" M4 kõik-ühes lauaarvuti, 16GB RAM, 256GB SSD, sinineVaata lisaks |
|
1358.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Apple iMac 24" Retina 4,5K 2024 M4/16/256GB 8C GPU Blau MWUF3D/A | MWUF3D/A | 01..Vaata lisaks |
|
1428.72 €
|
Poodi enter24.eu |
Lauaarvuti Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 8C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Si..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1481.34 €
|
Poodi bigbox.ee |
Statsionaarne arvuti Apple iMac 4.5K M4, 256 GB, 24 " 16 GB, SSD 256 GB, 8-Core ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1559 € Vaata lisaks |
|
1489.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Apple iMac 4.5K M4, 256 GB, 24 " 16 GB, SSD 256 GB, 8-Core ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1559 € Vaata lisaks |
|
1489.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 8C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Silver/INT | .. |
|
1495.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Apple iMac 24" (2024), M4 8C/8C, 16 GB, 256 GB, RUS, sinine - Kõik-ühes lauaarvu..Vaata lisaks |
|
1499.00 €
|
Poodi euronics.ee |
iMac24" Silver/M4-8C-CPU,8C-GPU/16GB/256GB SSD/Key-Deutsch/MM2/1GB Ethernet | Z1..Vaata lisaks |
|
1547.05 €
|
Poodi multo.eu |
Apple 24-inch iMac with Retina 4.5K display: M4 chip with 8-core CPU and 8-core ..Vaata lisaks |
|
1557.50 €
|
Poodi galador.ee |
Apple Komputer Apple iMac 24 M4, 16 GB, 256 GB SSD MacOS SequoiaVaata lisaks |
|
1621.23 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
APPLE iMac 24 inch: M4 10/10, 16GB, 256GB SSD - Orange | Z1EV000MF | 5902002291460Vaata lisaks |
|
1621.54 €
|
Poodi viron.ee |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/256GB SSD/Green/INTVaata lisaks |
|
1779.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Apple iMac 24" 4.5K, Apple M4 (10C CPU, 10C GPU), 16GB, 256GB, Orange Z1EV000MFVaata lisaks |
|
1855.69 €
|
Poodi toppc.ee |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/256GB SSD/Green/INT |..Vaata lisaks |
|
1942.20 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Apple iMac 24” 4.5K Retina Nano-texture Glass, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/25.. |
|
1966.58 €
|
Poodi alfashop.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 23:39
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | Retina ekraan |
| Ekraani eraldusvõime | 4480 x 2520 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Eesmise kaamera eraldusvõime pikslites | 12 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | Nano-texture glass |
| Pikkus | 54.7 |
| Seeria | iMac 4.5K |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 14.7 |
| Kaal | 4.4 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 46.1 |
| Ekraani diagonaal | 24 |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Liidesed | 4 x Thunderbolt 4 |
| Vaata lisaks | |









































