Lenovo Legion T5
Lenovo Legion T5
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB..Vaata lisaks |
|
1178.83 €
|
Poodi viron.ee |
LENOVO LEGION T5 26IRB8 8C+12c i7-14700K, 16GB, 1TB SSD, M.2, nVIDIA GeForce RTX..Vaata lisaks |
|
1189.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 Ti 8..Vaata lisaks |
|
1192.98 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Statsionaarne arvuti Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel® Core™ Ultra 5 225, 1 TB, DD..Vaata lisaks |
|
1249.00 €
|
Poodi 1a.ee |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..Vaata lisaks |
|
1264.81 €
|
Poodi percte.eu |
Statsionaarne arvuti Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel® Core™ Ultra 5 225, 1 TB, DD..Vaata lisaks |
|
1319.00 €
|
Poodi k-rauta.ee |
Arvuti Lenovo Legion T5 30IAX10, Core Ultra 5 225, 32 GB, RTX 5060, 1 TB M.2 PCI..Vaata lisaks |
|
1320.75 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..Vaata lisaks |
|
1331.53 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..Vaata lisaks |
|
1353.24 €
|
Poodi heahind.ee |
Lenovo Legion T5 - Ultra 5 225 | 32GB | 1TB | Win11Home | RTX5060Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1378.02 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo Legion T5 - Ultra 5 225 | 32GB | 1TB | no Os | RTX5060 - Ultra 5 225 |RTX..Vaata lisaks |
|
1423.50 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..Vaata lisaks |
|
1425.10 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo- Legion | T5 30AGB10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 5 | 7600 | 32 GB | UDI..Vaata lisaks |
|
1516.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
LENOVO Legion/T5 30AGB10/Tower/R5-7600/32GB/1TB/RTX 5060/ilma OS-ta/3RVaata lisaks |
|
1543.60 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel Core Ultra 5 225/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX ..Vaata lisaks |
|
1549.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Arvuti Lenovo Legion T5 - Ultra 5 225 | 32GB | 1TB | no Os | RTX5060TiHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1658.0 € Vaata lisaks |
|
1549.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 10:59
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Tower |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5.60 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 4 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 500 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Pikkus | 39.6 |
| Seeria | Legion T5 26IRB8 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX4070 Super |
| Laius | 20.5 |
| Kaal | 14 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 42.59 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7 processor 14700KF |
| Protsessori sagedus | 3.40 |
| Protsessori tuumad | 20 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 12 GB |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC897-Q |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Liidesed | 5 x 3.5 mm |
| Vaata lisaks | |






















































