Lenovo ThinkCentre Neo 50a
Lenovo ThinkCentre Neo 50a
LENOVO THINKCENTRE NEO 50A 24 G5 Gen 5 i5 13420H, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 1920..Vaata lisaks |
|
659.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Komputer Lenovo LENOVO PC AiO ThinkCentre neo 50a-27 G5 - Core5 210H,27" FHD,16G..Vaata lisaks |
|
819.32 €
|
Poodi enter24.eu |
LENOVO ThinkCentre neo/50a 27 Gen 5/27/FHD/i5-13420H/16GB/512GB/Intel int/ilma O..Vaata lisaks |
|
847.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Computer Lenovo LENOVO PC AiO ThinkCentre neo 50a-27 G5 - Core5 210H,27'&ap..Vaata lisaks |
|
861.30 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkCentre Neo 50a AiO 12SA000MGE - 68.6cm (27") FHD-ekraan - i5-13420H,..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
880.79 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5, Core i3-1315U, 16GB, 512GB, Windows 11 Pro ..Vaata lisaks |
|
886.59 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 G5 27" i3-1315U 16GB 512SSD EN W11Pro Luna Gray0% liising 149.98Eur kuni 6 kuud |
|
899.86 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-13620H 60.5 cm (23.8") 1..Vaata lisaks |
|
909.64 €
|
Poodi viron.ee |
Arvuti Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 (12SD0022PB)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1080.19 € Vaata lisaks |
|
989.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-13620H 60.5 cm ..Vaata lisaks |
|
998.06 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Lenovo ThinkCentre Neo50a-27 G5 27" i5-13420H 16512 FHD W11PVaata lisaks |
|
1007.40 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-13620H 60.5 cm (23.8") 19..Vaata lisaks |
|
1019.12 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkCentre Neo 50a 24 Gen 5 23.8 FHD i5-13420H/16GB/256GB/Intel UHD/WIN1..Vaata lisaks |
|
1029.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-13620H 60.5 cm (23.8") 19..Vaata lisaks |
|
1045.23 €
|
Poodi heahind.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre Neo 50a 24 Gen 5 Intel® Core i7-13620H, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1139 € Vaata lisaks |
|
1059.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Lenovo AIO ThinkCentre neo 50a G5 Core 7 240H 23.8"FHD Touch IPS 250nits AG 16GB.. |
|
1088.26 €
|
Poodi percte.eu |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre Neo 50a 24 Gen 5 Intel® Core i7-13620H, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1139 € Vaata lisaks |
|
1089.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 G5 Desktop AIO 23.8 "Laos 5 tk – Enne kella 16:00 tehtud tellimused paneme teele samal tööpäeval. Vaata lisaks |
|
1142.55 €
|
Poodi novalo.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 23.8 FHD i5-210H/16GB/256GB/Intel Graphics/W..Vaata lisaks |
|
1154.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-30 12:32
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | Lenovo ThinkCentre |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.7 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 180 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Mudel | 50a |
| Pikkus | 22 |
| Kollektsioon | ThinkCentre Neo |
| Videokaardi mudel | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Laius | 54.1 |
| Kaal | 7.65 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 48.2 |
| Ekraani diagonaal | 23.8 |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5 i5-13500H |
| Protsessori sagedus | 2.6 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | 100/1000 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Liidesed | 1x USB 2.0 |
| Vaata lisaks | |



















































