Lenovo ThinkCentre M75q
Lenovo ThinkCentre M75q
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny 11JN00ANGE - AMD Ryzen 5 5600GE, 8GB RAM, 256GB SSD..Vaata lisaks |
|
525.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2 AMD Ryzen™ 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Mi..Vaata lisaks |
|
532.16 €
|
Poodi viron.ee |
Arvuti Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2 AMD Ryzen 5 5600GE 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB S..Vaata lisaks |
|
552.77 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny G5 RYZ5 5600GE/8GB/256GB noOS WLANVaata lisaks |
|
558.10 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2 11JN Tiny Ryzen 5 5600GE 16GB 256GB AMD Radeon Gra..Vaata lisaks |
|
574.10 €
|
Poodi galador.ee |
LENOVO ThinkCentre M75q Gen 2 AMD Ryzen 5 5600GE 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Min..Vaata lisaks |
|
605.50 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo ThinkCentre M75q Tiny 12RQ000XGE - AMD Ryzen 5 8500GE, 16 GB DDR5 RAM, 51..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
786.85 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R7 PRO 8700GE/32GB/1TB/AMD Radeon 780M/WIN11 P.. |
|
1233.79 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R7 PRO 8700GE/32GB/1TB/AMD Radeon 780M/WIN11 P.. |
|
1239.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5, Ryzen 7 PRO 8700GE, 32GB, 1TB, Windows 11 Pro 12R.. |
|
1250.70 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R7 PRO 8700GE/32GB/1TB/AMD Radeon 780M/WIN11 P.. |
|
1258.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 13:33
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Tiny |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.4 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 65 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Juhtmeta | + |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | ThinkCentre M75q G2 Tiny |
| Pikkus | 17.9 |
| Seeria | 11JN006HPB |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon Graphics |
| Laius | 18.3 |
| Kaal | 1.25 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 (SO-DIMM) |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 34.5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 5600GE |
| Protsessori sagedus | 3.4 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Mbit/s. 802.11a/b/g/n/ac |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Liidesed | DisplayPort |
| Vaata lisaks | |















































