Lenovo Legion T5
Lenovo Legion T5
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..больше |
|
1124.34 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB..больше |
|
1177.77 €
|
B магазин viron.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel® Core™ Ultra 5 225, 1 TB, DD..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1239 € больше |
|
1179.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel® Core™ Ultra 5 225, 1 TB, DD..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1239 € больше |
|
1179.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
LENOVO LEGION T5 26IRB8 8C+12c i7-14700K, 16GB, 1TB SSD, M.2, nVIDIA GeForce RTX..больше |
|
1189.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Arvuti Lenovo Legion T5 30IAX10, Core Ultra 5 225, 32 GB, RTX 5060, 1 TB M.2 PCI..больше |
|
1241.23 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..больше |
|
1263.67 €
|
B магазин percte.eu |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..больше |
|
1333.21 €
|
B магазин alfashop.ee |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..больше |
|
1358.40 €
|
B магазин heahind.ee |
Lenovo Legion T5 - Ultra 5 225 | 32GB | 1TB | Win11Home | RTX5060Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1381.41 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 8GB ..больше |
|
1423.80 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Lenovo Legion T5 - Ultra 5 225 | 32GB | 1TB | no Os | RTX5060 - Ultra 5 225 |RTX..больше |
|
1462.51 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo- Legion | T5 30AGB10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 5 | 7600 | 32 GB | UDI..больше |
|
1516.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel Core Ultra 5 225/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX .. |
|
1549.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Arvuti Lenovo Legion T5 - Ultra 5 225 | 32GB | 1TB | no Os | RTX5060TiHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1658.0 € больше |
|
1549.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
LENOVO Legion T5 30IAS10 Ultra 5 225 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 5060 Ti 8..больше |
|
1682.20 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 05:43
! Сообщить об ошибке| Марка | Lenovo |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Tower |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5.60 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 4 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 500 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Pikkus | 39.6 |
| Seeria | Legion T5 26IRB8 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX4070 Super |
| Laius | 20.5 |
| Kaal | 14 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 42.59 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7 processor 14700KF |
| Protsessori sagedus | 3.40 |
| Protsessori tuumad | 20 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 12 GB |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC897-Q |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Liidesed | 5 x 3.5 mm |
| Показать больше | |





















































