Lenovo ThinkStation P3 Tower
Lenovo ThinkStation P3 Tower
Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen2 Core Ultra 5 245K 32GB/512GB Win 11 Pro 30HT00..больше |
|
1245.00 €
|
B магазин multo.eu |
Lenovo ThinkStation P3 Tower 30HT006DGE - Intel Ultra 5 245K, 32GB RAM, 512GB SS..больше |
|
1399.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Tower G2 30HT001JPB W11Pro Ultra 7265/32GB..больше |
|
1622.22 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Tower G2 30HT001JPB W11Pro Ultra 7265/32GB..больше |
|
1683.09 €
|
B магазин percte.eu |
LENOVO ThinkStation P/P3 Gen 2/Tower/U5-245/32GB/1TB/4C-iGPU/W11P/3ROn-Siteбольше |
|
1707.70 €
|
B магазин smartech.ee |
TS/ThinkStation P3 Tower Gen2 / Ultra 7 / 32GB / 512GB / integreeritud GPU / 750..больше |
|
1763.41 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo Working station ThinkStation P3 Tower G2 30HT001JPB W11Pro Ultra 7265/32G..больше |
|
1876.60 €
|
B магазин galador.ee |
ThinkStation P3 Tower G2 30HT001JPB W11Pro Ultra 7265/32 GB/1 TB/INT/vPro/1 aast..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1954.87 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen 2, Core Ultra 9 285K, 64GB, 1TB, NVIDIA RTX PRO.. |
|
4324.00 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo Workstation ThinkStation P3 Tower G2 30HT00ATPB W11Pro Ultra 9285K/2X32GB..больше |
|
4529.90 €
|
B магазин arvutitark.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 14:17
! Сообщить об ошибке| Марка | Lenovo |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Tower |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5.8 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 4 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 750 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | RDLNVWPNIIWD030 |
| Pikkus | 37 |
| Seeria | ThinkStation P3 Tower |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Laius | 18 |
| Kaal | 13.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 41.5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i9-13900K |
| Protsessori sagedus | 3 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 128 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Audio, Realtek® ALC897Q-CG codec |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Mbit/s |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Liidesed | Line-Out |
| Показать больше | |



















































