Lenovo ThinkCentre M70s
Lenovo ThinkCentre M70s
LENOVO ThinkCentre M70s Gen 5 12U7 SFF i5-13400 8GB 1TB Windows 11 Proбольше |
|
768.50 €
|
B магазин smartech.ee |
Sülearvuti Lenovo LENOVO ThinkCentre M70s G5 SFF Intel Core i5-14400 16GB DDR5 5..больше |
|
864.93 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6, Core Ultra 5 225, 16GB, 512GB, Windows 11 Pro 12Y..больше |
|
886.19 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s G5 SFF i5-14400 16GB 512SSD EN W11P Black 12U80006PB0% liising 149.26Eur kuni 6 kuud |
|
895.56 €
|
B магазин rde.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB ..больше |
|
904.69 €
|
B магазин viron.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre Intel Core i5-14400, 512 GB, DDR5 16 GB,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 989 € больше |
|
919.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre Intel Core i5-14400, 512 GB, DDR5 16 GB,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 989 € больше |
|
919.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Laptop Lenovo LENOVO ThinkCentre M70s G5 SFF Intel Core i5-14400 16GB DDR5 512GB..больше |
|
954.70 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRA.. |
|
970.68 €
|
B магазин percte.eu |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB S.. |
|
1022.30 €
|
B магазин alfashop.ee |
Arvuti Lenovo ThinkCentre M70s G5 (12U8000APB)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1298.0 € |
|
1044.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB S.. |
|
1047.69 €
|
B магазин heahind.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB S..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1057.86 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo ThinkCentre M70s SFF 12YK0012GE - Intel Ultra 5 225, 16GB DDR5 RAM, 512GB..больше |
|
1125.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 06:15
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | ThinkCentre M70s |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.7 |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 260 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Mudel | M70s G5 |
| Pikkus | 33.9 |
| Kollektsioon | ThinkCentre |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Laius | 9.25 |
| Kaal | 5.3 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 29.7 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-14400 |
| Protsessori sagedus | 1.8 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Mbps |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Показать больше | |














































