Lenovo ThinkCentre Neo 50s
Lenovo ThinkCentre Neo 50s
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 G..больше |
|
435.53 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SD..больше |
|
474.06 €
|
B магазин percte.eu |
LENOVO THINKCENTRE NEO 50S G5 Gen 5 Intel 300, 8GB, 256GB SSD, M.2, Windows 11 Proбольше |
|
495.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 i3-14100 8GB DDR5 4800 SSD256 UHD Graphic..больше |
|
496.20 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
505.23 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..больше |
|
531.80 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB..больше |
|
531.90 €
|
B магазин arvutitark.ee |
LENOVO ThinkCentre neo 50s 5. generatsiooni Intel Core i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDR..больше |
|
555.20 €
|
B магазин smartech.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4, Core i3-13100, 8GB, 256GB, Windows 11 Pro 12JH.. |
|
601.83 €
|
B магазин toppc.ee |
Arvuti Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 — Intel Core i5-13400, 16 GB DDR4, 256 G..больше |
|
668.47 €
|
B магазин kaup24.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 16 GB DDR5-SDRAM 512 G..больше |
|
727.81 €
|
B магазин heahind.ee |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-S..больше |
|
766.81 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core i5-13400, 512 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 919 € больше |
|
789.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 5 Intel® Core i5-13400, 512 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 919 € больше |
|
789.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G5 SFF 21M1000MPB i7-14700/16GB/512GB/INT/3Y.. |
|
1129.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-14 06:12
! Сообщить об ошибке| Марка | Lenovo |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.30 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 180 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Juhtmeta | + |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | 11SX000PMH |
| Pikkus | 30.8 |
| Seeria | ThinkCentre Neo 50s |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Laius | 10 |
| Kaal | 4.5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 27.48 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i3-12100 |
| Protsessori sagedus | 3.30 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | 10/100/1000 Mbit/s. 802.11a/b/g/n/ac |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Liidesed | VGA |
| Показать больше | |


















































