HP EliteOne 840 G9
HP EliteOne 840 G9
Arvuti HP EliteOne 840 All-in-One G9 i5-13500/512GB/16GB/Windows 11 Professionaa..Vaata lisaks |
|
1381.68 €
|
Poodi enter24.eu |
Statsionaarne arvuti HP i5-14500, 23.8 ", DDR5-SDRAM 16 GB, SSD 512 GB, Intel UH.. |
|
1519.00 €
|
Poodi 1a.ee |
Statsionaarne arvuti HP i5-14500, 23.8 ", DDR5-SDRAM 16 GB, SSD 512 GB, Intel UH.. |
|
1519.00 €
|
Poodi k-rauta.ee |
HP EliteOne/840 G9/23,8/FHD/i7-13700/16GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/Silver/3RNBDVaata lisaks |
|
1542.10 €
|
Poodi smartech.ee |
HP EliteOne 840 G9 840 G9 ALL IN ONE i7-14700 512GB SSD, 16GB 23.8" (1920x1080) .. |
|
1755.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
HP ELITEONE 840 G9 AIO I5-14500, 16G 512G W11P WIFI6E 23.8FHD NTVaata lisaks |
|
1762.30 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 08:44
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Eesmise kaamera eraldusvõime pikslites | 5 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.80 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 240 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Täiendav info | TPM |
| Juhtmeta | + |
| Kaubamärk | HP |
| Toote kaal koos pakendiga | 12500 |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | EliteOne 840 G9 |
| Pikkus | 23.8 |
| Seeria | - |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 53.9 |
| Kaal | 8.96 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Pakendi kõrgus | 0.67 |
| Pakendi laius | 0.62 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 55.8 |
| Ekraani diagonaal | 23.8 |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-13500 |
| Protsessori sagedus | 2.50 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Liidesed | USB-C 3.1 |
| Vaata lisaks | |






































