Apple iMac 24 M4 512GB
Apple iMac 24 M4 512GB
Apple MWUV3ZE/A iMac 24" M4 10-core, 16GB RAM, 512GB SSD, hõbeVaata lisaks |
|
1407.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Apple iMac 24" Retina 4,5K 2024 M4/16/512GB 8C GPU Silber BTO | Z1E2 | 406856898..Vaata lisaks |
|
1675.54 €
|
Poodi enter24.eu |
Apple iMac24'' Silver/M4-8C-CPU,8C-GPU/16GB/512GB SSD/Key-Deutsch/MM2Vaata lisaks |
|
1735.36 €
|
Poodi percte.eu |
APPLE Computer iMac 24" 4.5K M4 10C 10C 16GB 512GB | MWV03SL/A | 0195949596933Vaata lisaks |
|
1756.92 €
|
Poodi viron.ee |
iMac24" Blue/M4-8C-CPU,8C-GPU/16GB/512GB SSD/Key-Deutsch/MM2 | Z1E5_377_DE_CTO |..Vaata lisaks |
|
1775.35 €
|
Poodi multo.eu |
APPLE iMac 24 Retina 4,5K 2024 M4/16/512GB 8C GPU hbe Enet NUM BTOVaata lisaks |
|
1805.40 €
|
Poodi smartech.ee |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Blue/INTVaata lisaks |
|
1899.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Apple iMac 4.5K (24") M4 10/10-Core/16GB/512GBSSD/Silber MacOSVaata lisaks |
|
1924.00 €
|
Poodi galador.ee |
Lauaarvuti Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1941.45 €
|
Poodi bigbox.ee |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Blue/INT Ap.. |
|
1966.58 €
|
Poodi alfashop.ee |
Apple iMac 24" (2024), M4 10C/10C, 16 GB, 512 GB, SWE, hõbe - Kõik-ühes lauaarvu..Vaata lisaks |
|
1999.00 €
|
Poodi euronics.ee |
Apple iMac 24" 4.5K Retina M4 10C 16GB 512SSD M4 10C GPU SK Silver MWUV3SL/ A0% liising 334.33Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
2005.99 €
|
Poodi rde.ee |
Apple iMac 24" (2024), M4 10C/10C, 16 GB, 512 GB, DE, hõbeVaata lisaks |
|
2052.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Apple iMac 24” 4.5K, Apple M4 (10C CPU 10C GPU), 16GB, 512GB, Blue, INT MWV33ZE/..Vaata lisaks |
|
2101.97 €
|
Poodi toppc.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 21:09
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | Retina ekraan |
| Ekraani eraldusvõime | 4480 x 2520 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Eesmise kaamera eraldusvõime pikslites | 12 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Sinine |
| Pikkus | 54.7 |
| Seeria | iMac 4.5K |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 14.7 |
| Kaal | 4.4 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 46.1 |
| Ekraani diagonaal | 24 |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Liidesed | 4 x Thunderbolt 4 |
| Vaata lisaks | |













































