Lenovo V17
Lenovo V17
Sülearvuti Lenovo V17-IIL (82GX008BPB) | 82GX008BPB | 0195235599853Vaata lisaks |
|
762.29 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo V17 G4 83A2004SGE - 17,3" FHD, Intel® Core™ i5-13420H, 8 GB RAM, 256 GB S..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
796.37 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo V17-IIL 17.3 FHD IPS i5-1035G1 8GB 512SSD MX330 EN W10Pro 82GX008BPB0% liising 132.73Eur kuni 6 kuud |
|
796.37 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo V17-IIL 17.3 FHD IPS i5-1035G1 8GB 512SSD MX330 EN W10Pro 82GX008BPB |
|
836.10 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo Notebook V17 G4 83A2004HPB W11Pro i7-13620H/2X8GB/512GB/INT/17.3 FHD/Iron.. |
|
972.93 €
|
Poodi viron.ee |
Sülearvuti Lenovo V17 G4 - Core i5-13420H | 17.3''-FHD | 16GB | 512GB | W11PHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1092.96 € |
|
983.91 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 05:54
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 83A20010PB _16 |
| Pikkus | 274 |
| Seeria | Lenovo V17 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 399 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.02 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 45 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 17.3 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 3.4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC3287 |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | MMC |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Vaata lisaks | |


























































