Lenovo IdeaPad 3 17
Lenovo IdeaPad 3 17
Lenovo IdeaPad 3 17ABA7 Ryzen 5 5625U 17.3" 16GB 512GB Arctic Grey Laptop |
|
599.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
LENOVO IdeaPad Slim 3/15ARP10/R7-170/15.3/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Hall/2RVaata lisaks |
|
832.60 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo IdeaPad 3 17ABA7 Sülearvuti 17,3-tolline HD+ (AMD Ryzen 5 5625U, RAM 8GB,..Vaata lisaks |
|
854.86 €
|
Poodi minukaubad.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 Ryzen 5 150 / 16 GB / 512 GB / Windows .. |
|
884.09 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 20:18
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | - |
| Pikkus | 274 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad 3 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 399 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.04 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 17.3 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1235U |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 Type-C |
| Vaata lisaks | |























































