Lenovo ThinkPad T14
Lenovo ThinkPad T14
LENOVO THINKPAD T14 G1 Gen 1 Quad i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1080 (..Vaata lisaks |
|
425.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 Intel Core Ultra 5 225U Hybrid (2-in-1) 35.6 c.. |
|
1969.41 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 Touch 14 WUXGA ULT7-255U/32GB/1TB/Intel Graphi..Vaata lisaks |
|
2299.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 Touch 14 WUXGA ULT7-255U/32GB/1TB/Intel Graphi.. |
|
2365.99 €
|
Poodi toppc.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 02:23
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | T14 Gen 5 |
| Pikkus | 223.7 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 315.9 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.31 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 52.5 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.7 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U |
| Protsessori sagedus | 1.30 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 52.5 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Vaata lisaks | |


















































