Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8, 75825U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", AMD Rade..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 799 € |
|
549.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 IPS Touch R7-5825U 16GB 512SSD US W11 82XM00LMUSsaa kätte 15 minutiga Tallinnas (t.p. 9:30-18:00), kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 91.67Eur k Vaata lisaks |
|
549.99 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8, 15.6 FHD Touch, AMD Ryzen 7, RAM 16GB, ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
549.99 €
|
Poodi bigbox.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15.6" FHD IPS Touchscreen Ryzen 7-5825U 16GB 51..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 721.0 € |
|
562.38 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8, 75825U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", AMD Rade..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 619 € |
|
579.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 - 15.6" IPS FHD Touch, Ryzen 7-5825U 16GB 512GB W11.. |
|
579.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6'' FHD Touch AMD Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD W.. |
|
580.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6" FHD Touch AMD Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD W1..Vaata lisaks |
|
607.90 €
|
Poodi galador.ee |
Touch Kandev arvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6 FHD AMD Ryzen 7 5825U 16GB..Vaata lisaks |
|
623.80 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo Slim 3 15ABR8 Ryzen 5 5625U 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) NO OS ARTIC..Vaata lisaks |
|
635.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Laptop Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 Ryzen 7 5825U / 16 GB / 512 GB / W11 .. |
|
653.20 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6 FHD AMD R7 5825U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphic.. |
|
859.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6 FHD AMD R7 5825U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphic.. |
|
885.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 12:18
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 235 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 359.3 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.62 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-12450H |
| Protsessori sagedus | 3.30 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 Type-C/DisplayPort |
| Vaata lisaks | |



















































