Lenovo ThinkPad L13
Lenovo ThinkPad L13
LENOVO THINKPAD L13 G4 Gen 4 Ryzen 3 7330U, 16GB, 256GB SSD, M.2, 13.3" 1920 x 1..Vaata lisaks |
|
559.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad L13 G4 Ryzen 5 PRO 7530U / 16 GB / 512 GB / W11 Pr..Vaata lisaks |
|
1144.18 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel Black 13.3 " IPS WUXGA 1920 x 1200 pixels Anti-glar.. |
|
1193.11 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad L13 G4 Ryzen 5 PRO 7530U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21FN0007IX)..Vaata lisaks |
|
1198.55 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 13.3 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 P..Vaata lisaks |
|
1199.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Must | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pikslit..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1232.50 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels..Vaata lisaks |
|
1232.50 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 13.3 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 P.. |
|
1237.02 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1244.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Lenovo ThinkPad L13 G6 13.3 FHD+ IPS 225U 16GB 512SSD NOR W11Pro 21R5003AMX0% liising 207.4Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1244.37 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels..Vaata lisaks |
|
1249.90 €
|
Poodi galador.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad L13, 255U, 32 GB, 1 TB, 13.3 ", Intel (Integrated), h.. |
|
3009.00 €
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad L13, 255U, 32 GB, 1 TB, 13.3 ", Intel (Integrated), h.. |
|
3009.00 €
|
Poodi k-rauta.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 17:16
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Korpuse materjal | Klaaskiud |
| Mudel | 21LM001HPB |
| Pikkus | 218 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad L13 Gen 5 |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel (Integrated) |
| Laius | 305 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.32 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 46 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.06 |
| Ekraani diagonaal | 13.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel Core Ultra 5 125U |
| Protsessori sagedus | 1.3 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 46 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Vaata lisaks | |

























































