HP ProBook 440
HP ProBook 440
HP ProBook 440 G11 C7SP0ES 14" WUXGA IPS 400 Nits, Intel Ultra 5 125U, 16GB RAM,..Vaata lisaks |
|
695.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
HP Laptop HP HP ProBook 440 G11 Notebook - Wolf Pro Security - Intel Core Ultra ..Vaata lisaks |
|
893.00 €
|
Poodi percte.eu |
HP ProBook 440 G9 8V6M6AT 14" FHD IPS, Intel i5-1235U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
973.81 €
|
Poodi bigbox.ee |
HP ProBook 440 G10 Intel Core i7-1355U 35,6cm 14Zoll FHD AG 1x16GB 512GB/PCIe NV.. |
|
1051.49 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 17:51
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | UWVA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 85C58EA |
| Pikkus | 213.9 |
| Seeria | HP ProBook 440 G10 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 321.9 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.38 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-1355U |
| Protsessori sagedus | 5 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | WiFi 802.11 ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 425 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 1 x RJ-45 |
| Vaata lisaks | |


















































