MSI Cyborg 15
MSI Cyborg 15
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz | A13..Vaata lisaks |
|
740.35 €
|
Poodi multo.eu |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL 15.6 144hz i5-13420H 16GB 512SSD RTX4050 DOS0% liising 137.58Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
825.50 €
|
Poodi rde.ee |
MSI Laptop Cyborg 15 A13VE-1613XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 HzVaata lisaks |
|
825.50 €
|
Poodi smartech.ee |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL Translucent Black, 15.6" FHD IPS 144Hz, Core i5-1342..Vaata lisaks |
|
832.09 €
|
Poodi toppc.ee |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 1..Vaata lisaks |
|
909.45 €
|
Poodi viron.ee |
Laptop MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL Core i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / ..Vaata lisaks |
|
918.70 €
|
Poodi galador.ee |
MSI Laptop MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 5060 / ..Vaata lisaks |
|
956.43 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 5060 / 144 Hz | Cy..Vaata lisaks |
|
970.68 €
|
Poodi enter24.eu |
Sülearvuti MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 15..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 999 € Vaata lisaks |
|
978.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 15..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 999 € Vaata lisaks |
|
978.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16..Vaata lisaks |
|
1009.49 €
|
Poodi alfashop.ee |
MSI Laptop MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 5060 / ..Vaata lisaks |
|
1010.89 €
|
Poodi percte.eu |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16..Vaata lisaks |
|
1052.91 €
|
Poodi heahind.ee |
Sülearvuti MSI Cyborg 15 B13WEKG-646NL 15 FHD 144 Hz / Intel® Core™ i5-13420H /..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1099.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
MSI Cyborg 15 15.6" FHD IPS 144Hz i7-13620H 16GB-DDR5 512GB RTX4060-6GB No Os A1..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1322.0 € Vaata lisaks |
|
1122.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H sülearvuti 39,6 cm (15,6") Full H..Vaata lisaks |
|
1142.84 €
|
Poodi freyo.ee |
MSI Cyborg 15 B13W, 15,6'', 144 Hz, i7, 16 GB, 512 GB, RTX 5050, ENG, must - Sül..Vaata lisaks |
|
1149.00 €
|
Poodi euronics.ee |
Notebook|MSI|Cyborg|Cyborg 15 B13WEKG|CPU Intel Core i7|i7-13620H|2400 MHz|15.6"..Vaata lisaks |
|
1249.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Notebook MSI Cyborg Cyborg 15 B13WEKG CPU Intel Core i7 i7-13620H 2400 MHz 15.6"..Vaata lisaks |
|
1253.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
Notebook MSI Cyborg 15 B13WEKG CPU Intel® CoreT i7Laos 30 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! Vaata lisaks |
|
1265.59 €
|
Poodi datagroove.ee |
Notebook | MSI | Cyborg | Cyborg 15 B13WEKG | CPU Intel Core i5 | i5-13420H | 21..Vaata lisaks |
|
1266.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
MSI Cyborg 15 A13VF-881 - 15,6" FHD 144Hz Display, Intel i5-13420H, 16GB RAM, 51..Vaata lisaks |
|
1379.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 02:08
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | ISP |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | A13VE-218US |
| Pikkus | 250 |
| Seeria | MSI Cyborg 15 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Laius | 359.36 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.98 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 53.5 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 22.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13620H |
| Protsessori sagedus | 3.6 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Intel Wi-Fi 6 AX201(2*2 ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |





























































