Asus TUF Gaming A16 Advantage Edition
Asus TUF Gaming A16 Advantage Edition
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W Laptop AMD Ryzen 7 260 16" FHD+ 16 GB DDR5 5.. |
|
887.80 €
|
Poodi viron.ee |
Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W Laptop AMD Ryzen 7 260 16" FHD+ 16 GB DDR5 51.. |
|
953.50 €
|
Poodi percte.eu |
Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W Laptop AMD Ryzen 7 260 16" FHD+ 16 GB DDR5 51..Vaata lisaks |
|
981.04 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W Ryzen 7 260 16" FHD+ 165Hz 16GB 512SSD RTX505.. |
|
981.60 €
|
Poodi multo.eu |
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W Laptop AMD Ryzen 7 260 16" FHD+ 16 GB DDR5 51.. |
|
990.16 €
|
Poodi alfashop.ee |
Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608 Ryzen 7 260 / 16 GB / 512 GB / Windows 11 /.. |
|
995.64 €
|
Poodi enter24.eu |
Asus TUF Gaming F16 FA608UH-R7165W Ryzen 7 260 16.0"FHD+ IPS-level 300nits AG 16.. |
|
1022.28 €
|
Poodi toppc.ee |
Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W 16 165hz 260 16GB 512SSD RTX5050 EN W110% liising 170.73Eur kuni 6 kuud |
|
1024.36 €
|
Poodi rde.ee |
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W Laptop AMD Ryzen 7 260 16" FHD+ 16 GB DDR5 51.. |
|
1029.16 €
|
Poodi heahind.ee |
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W - Ryzen 7 260 | 16" | 165Hz | 16GB | 512GB | .. |
|
1032.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W, AMD Ryzen 7 260, 16 GB, 512 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1169 € |
|
1043.40 €*
|
Poodi 1a.ee |
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W Laptop AMD Ryzen 7 260 16" FHD+ 16 GB DDR5 51.. |
|
1043.40 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W, AMD Ryzen 7 260, 16 GB, 512 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1169 € |
|
1043.40 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W - Ryzen 7 260 | 16" | 165Hz | 16GB | 512GB | .. |
|
1062.61 €
|
Poodi galador.ee |
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W - Ryzen 7 260 | 16'' | 165Hz | 16GB | 512GB |..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1406.09 € |
|
1081.40 €*
|
Poodi kaup24.ee |
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-R7165W sülearvuti AMD Ryzen 7 260 16" FHD+ 16 GB DDR.. |
|
1115.64 €
|
Poodi freyo.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 13:59
! Teata veast| Bränd | Asus |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 165 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | FA608WV-R7161W |
| Pikkus | 269 |
| Seeria | Asus TUF Gaming A16 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Laius | 354 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.2 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 90 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 25.7 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 7500 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 9 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 |
| Protsessori sagedus | 2 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | 802.11ax (gen.6) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | USB-C |
| Vaata lisaks | |

























































