Apple MacBook Air 13.6 M2
Apple MacBook Air 13.6 M2
Apple MacBook Air 13 M2 Midnight Klass C+ (Üle keskmise)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. Vaata lisaks |
Refurbished
|
629.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
Apple MacBook Air 13.6 M2 Chip 8 core 256GB SSD, 8GB 13.6" (2560x1664) Liquid Re..Vaata lisaks |
|
809.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Sülearvuti APPLE 13" Macbook Air M2 8GB 256GB SSD Mac OS Midnight Blue RenewHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 909.99 € Vaata lisaks |
Refurbished
|
826.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Apple MacBook Air 13.6: M2 8/8, 16GB, 256GB - starlight MC7W4ZE/A | MC7W4ZE/A | ..Vaata lisaks |
|
850.73 €
|
Poodi enter24.eu |
Apple MacBook Air 13,6 Retina M2 16GB 256GB SSD SWE Midnight MC7X4KS/ A0% liising 142.4Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
854.40 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti MacBook Air 13” Apple M2 8C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Midnight/SWE M..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
854.40 €
|
Poodi bigbox.ee |
Apple MacBook Air 13-inch : M2 chip with 8-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 256GB ..Vaata lisaks |
|
874.20 €
|
Poodi smartech.ee |
Apple MW123RU/A MacBook Air 13 sülearvuti, M4 kiip, 16GB RAM, 256GB SSD, must |
|
913.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Apple MacBook Air 13 M4 2025 QWERTY Italian 16GB RAM 256GB SilverVaata lisaks |
|
914.12 €
|
Poodi dakauf.eu |
Apple MacBook Air - M2 (8/8) | 13.6" | 16GB | 256GB | Mac OS | Moonlight | MC7W4..Vaata lisaks |
|
944.15 €
|
Poodi multo.eu |
Sülearvuti Apple MacBook, M2, 16 GB, 256 GB, 13.6 ", 8-Core GPU, hall, enHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1100.04 € |
|
977.47 €*
|
Poodi 1a.ee |
Apple MacBook Air 13 M4 2025 QWERTZ 16GB RAM 256GB 10-Core CPU 8-Core GPU - Midn.. |
|
1014.00 €
|
Poodi digilema.com |
Apple MacBook Air 34,46cm 13,6Zoll Apple M2 chip with 8core CPU and 8core GPU 16.. |
|
1181.42 €
|
Poodi percte.eu |
Sülearvuti Apple MacBook, M2, 16 GB, 256 GB, 13.6 ", 8-Core GPU, hall, enHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1279 € |
|
1219.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 08:01
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1664 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | Air |
| Pikkus | 215 |
| Seeria | Apple MacBook |
| Videokaardi mudel | 8-Core GPU |
| Laius | 55.7 |
| Kaal | 1.24 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 52.6 |
| Arvuti tüüp | Ultrabook |
| Kõrgus | 243.7 |
| Ekraani diagonaal | 13 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | Mac OS |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M2 |
| Protsessori mudel | M2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | macOS |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | 256 GB |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M2 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Klaviatuuri keel | Vene |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 52.6 |
| Aku tööiga kuni | 18 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB-C |
| Vaata lisaks | |





























































