Apple MacBook Air 15 M2
Apple MacBook Air 15 M2
Apple MacBook Air 15 M2 Silver Klass C+ (Üle keskmise)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. |
Refurbished
|
1019.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
APPLE MacBook Air M2 Laptop 38,9 cm (15,3") 16 GB 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) ..Vaata lisaks |
|
1510.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Apple MacBook Air 15 M2 / 8 GB / 512 GB (MQKV3KS/A) | MQKV3KS/A | 194253712848 |
|
1601.09 €
|
Poodi enter24.eu |
Macbook Air 15” Apple M2 8C CPU, 10C GPU/8GB/512GB SSD/Starlight/SWE - MQKV3KS/AHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1763.99 € |
|
1651.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 09:06
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1864 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | - |
| Pikkus | 237.6 |
| Seeria | Apple MacBook Air |
| Laius | 340.4 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.51 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Minimaalne tööniiskus | 0 |
| Maksimaalne tööniiskus | 90 |
| Aku maht (Wh) | 52.6 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 11.5 |
| Ekraani diagonaal | 15.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Mac OS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M2 |
| Protsessori mudel | Apple M2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | macOS |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M2 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 66.5 |
| Aku tööiga kuni | 18 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |


















































