Apple MacBook Air 15 M3
Apple MacBook Air 15 M3
MacBook Air 15" 2024 Apple M3 8-core CPU, 10-core GPU 8GB/512GB/Silver/HUN A+Vaata lisaks |
|
1031.45 €
|
Poodi iupgrade.ee |
Sülearvuti Apple MacBook Air 2024 15" M3 8C/10G 8/512GB Starlight MRYT3T/A (ITA .. |
|
1045.39 €
|
Poodi enter24.eu |
Apple MacBook Air 15 M3 8 core CPU 10 core GPU 512GB SSD, 8GB 15.3" (2880x1864) .. |
|
1105.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 09:08
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1864 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | - |
| Pikkus | 340.4 |
| Seeria | Apple MacBook Air |
| Laius | 237.6 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.51 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 66.5 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 11.5 |
| Ekraani diagonaal | 15.3 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Mac OS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M3 |
| Protsessori mudel | Apple M3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | macOS |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M3 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 66.5 |
| Aku tööiga kuni | 18 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | MagSafe 3 |
| Vaata lisaks | |




























































