Apple MacBook Air 13 M3
Apple MacBook Air 13 M3
APPLE 13" Macbook Air M3 8GB 256GB SSD Mac OS Space Gray RenewHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1020.99 € Vaata lisaks |
Refurbished
|
927.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Sülearvuti Apple MacBook Air 2024 15" M3 8C/10G 8/512GB Starlight MRYT3T/A (ITA .. |
|
1043.24 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 14:43
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1664 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | MC8Q4ZE/A |
| Pikkus | 304 |
| Seeria | Apple MacBook Air |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 215 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.24 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5L |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 52.6 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 10.3 |
| Ekraani diagonaal | 13.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Mac OS |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M3 |
| Protsessori mudel | Apple M3 |
| Protsessori sagedus | 2.75 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 24 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 24 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M3 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 52.6 |
| Aku tööiga kuni | 18 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB 4.0 type C / Thunderbolt 4 |
| Vaata lisaks | |






















































