Apple MacBook Air 13 M3
Apple MacBook Air 13 M3
APPLE 13" Macbook Air M3 8GB 256GB SSD Mac OS Space Gray RenewHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1020.99 € больше |
Refurbished
|
927.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Sülearvuti Apple MacBook Air 2024 15" M3 8C/10G 8/512GB Starlight MRYT3T/A (ITA .. |
|
1043.24 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 14:43
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1664 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | MC8Q4ZE/A |
| Pikkus | 304 |
| Seeria | Apple MacBook Air |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 215 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.24 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5L |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 52.6 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 10.3 |
| Ekraani diagonaal | 13.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Mac OS |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M3 |
| Protsessori mudel | Apple M3 |
| Protsessori sagedus | 2.75 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 24 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 24 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M3 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 52.6 |
| Aku tööiga kuni | 18 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB 4.0 type C / Thunderbolt 4 |
| Показать больше | |






















































