Acer Nitro AN16-42-R6DN
Acer Nitro AN16-42-R6DN
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ACER |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Acer |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Ekraani sagedus | 165 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | AN16-42-R6DN |
| Seeria | Acer Nitro |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.65 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Ekraani diagonaal | 16.0 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4000 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 9 |
| Protsessori mudel | 8945HS |
| Protsessori sagedus | 4 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise (UK) |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Liidesed | USB-C |
| Vaata lisaks | |









































