Asus ROG Strix G16
Asus ROG Strix G16
Asus ROG Strix G16 G615JH-I5165W i5-13450HX 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits A..Vaata lisaks |
|
1080.86 €
|
Poodi percte.eu |
ASUS ROG Strix G16 G615JH-I5165W - i5-13450HX | 16" 165Hz | 16GB | 512GB | Win11..Vaata lisaks |
|
1285.95 €
|
Poodi multo.eu |
ASUS ROG Strix G16 G615JH-I5165W - i5-13450HX | 16" 165Hz | 16GB | 512GB + 2TB |..Vaata lisaks |
|
1476.11 €
|
Poodi enter24.eu |
Asus ROG Strix G16 G615JH-I5165W - i5-13450HX | 16" 165Hz | 16GB | 512GB + 2TB |..Vaata lisaks |
|
1530.40 €
|
Poodi toppc.ee |
ASUS ROG Strix G16 G615JH-I5165W i5-13450HX | 16" 165 Hz | 16 GB | 512 GB + 2 TB..Vaata lisaks |
|
1530.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Asus Rog Strix G16 G614 Intel i9-14900HX 32GB 1TB RTX 4070 8GB 16" QHD+ (2560 x ..Vaata lisaks |
|
1635.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Asus 90NR0N71-M00070|520M2 ASUS ROG Strix G16 G615JH-I5165W - i5-13450HX | 16" 1..Vaata lisaks |
|
1703.13 €
|
Poodi kaup24.ee |
Sülearvuti Asus ROG Strix G16, Ryzen 9 8940HX, 16 GB, 1 TB, 16 ", Nvidia GeForce..Vaata lisaks |
|
1709.00 €
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Asus ROG Strix G16, Ryzen 9 8940HX, 16 GB, 1 TB, 16 ", Nvidia GeForce..Vaata lisaks |
|
1709.00 €
|
Poodi k-rauta.ee |
ASUS ROG Strix G16 G614FP-R9161 Ryzen 9 9955HX 16.0" 2.5K 240Hz IPS-level 500ni..Vaata lisaks |
|
1820.60 €
|
Poodi viron.ee |
Sülearvuti ASUS ROG G614JV-N4071W 16", Intel Core i7, i7-13650HX, 16GB RAM, 1TB ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1953.34 €
|
Poodi bigbox.ee |
ASUS ROG Strix G16 G614FP-R9161 Ryzen 9 9955HX 16.0"2.5K 240Hz IPS-level 500nits..Vaata lisaks |
|
1960.88 €
|
Poodi alfashop.ee |
Asus ROG Strix G16 G614FP-R9161 Ryzen 9 9955HX 16.0" 2.5K 240Hz IPS-level 500nit..Vaata lisaks |
|
1989.68 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Laptop Asus ROG Strix G16 G614 Ryzen 9 8940HX / 16 GB / 1 TB / RTX 5070 / 240 Hz..Vaata lisaks |
|
1995.20 €
|
Poodi galador.ee |
ASUS ROG Strix G16 G614FP-R9161 Ryzen 9 9955HX 16.0" 2.5K 240Hz IPS-level 500nit..Vaata lisaks |
|
2003.24 €
|
Poodi heahind.ee |
Asus ROG Strix G16 G614PR-R9161W 16 165hz 8940HX 16GB 1SSD RTX5070Ti EN W110% liising 348.33Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
2089.96 €
|
Poodi rde.ee |
ASUS ROG Strix G16 G614FP-R9161 Ryzen 9 9955HX 16.0" 2.5K 240Hz IPS-taseme 500ni.. |
|
2217.22 €
|
Poodi freyo.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Strix G16 (2025) G614PR-RV092W CPU AMD Ryzen 9 8940HX 2400 M..Vaata lisaks |
|
2492.89 €
|
Poodi myyk24.ee |
Notebook ASUS ROG Strix G16 (2025) G614FR-S5022WLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! Vaata lisaks |
|
2638.06 €
|
Poodi datagroove.ee |
Notebook ASUS ROG Strix G16 (2025) G614PR-RV092W CPU AMD Ryzen 9 8940HX 2400 MHz..Vaata lisaks |
|
3033.99 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:41
! Teata veast| Bränd | Asus |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Ekraani sagedus | 165 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | G614JZ-N3012W |
| Pikkus | 264 |
| Seeria | Asus ROG Strix G16 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4080 |
| Laius | 354 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 22.6 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13650HX |
| Protsessori sagedus | 4.90 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 12 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | LAN 2.5Gbps WiFi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB 3.2 (2 Gen) Type-C/DisplayPort |
| Vaata lisaks | |


























































