Lenovo IdeaPad Flex 5 14
Lenovo IdeaPad Flex 5 14
LENOVO IDEAPAD FLEX 5 14ABR8 Ryzen 5 5625U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 ..Vaata lisaks |
|
585.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14 WUXGA Touch AMD R5 5625U/8GB/512GB/AMD Radeon/WI..Vaata lisaks |
|
592.48 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14 WUXGA Touch AMD R5 5625U/8GB/512GB/AMD Radeon/WI..Vaata lisaks |
|
599.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Ryzen 5 5625U / 16 GB / 512 GB / W11 (82XX00ESLT) |..Vaata lisaks |
|
600.58 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 | Arctic Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | ..Vaata lisaks |
|
604.39 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 | Arctic Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
610.18 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 | Arctic Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | ..Vaata lisaks |
|
612.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 Gen 8, 14'', WUXGA, Ryzen 7, 16 GB, 512 GB, ENG, hall - Sü..Vaata lisaks |
|
627.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Lenovo LENOVO IDEAPAD FLEX 5 RYZEN 5 5625U/14" WUXGA (1920X1200) IPS 300NITS GLO..Vaata lisaks |
|
637.16 €
|
Poodi toppc.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 82XX00ESLT, AMD Ryzen 5-5625U, 16 GB, 51..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 706.58 € |
|
646.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 82XX00ESLT, AMD Ryzen 5-5625U, 16 GB, 51..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 706.58 € |
|
646.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 | Arctic Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | ..Vaata lisaks |
|
649.40 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14" WUXGA IPS Touch Ryzen 5-5625U 16GB 512GB Win11H..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 675.0 € |
|
671.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8, 14'', WUXGA, Ryzen 7, 16 GB, 512 GB, ENG, hall - S.. |
|
699.99 €
|
Poodi euronics.ee |
LENOVO IdeaPad Flex 5 Ryzen 5 7430U | 14" | Puutetundlik | 16 GB | 512 GB | Win11Vaata lisaks |
|
755.60 €
|
Poodi smartech.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:41
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 10 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 82T5002KPB |
| Pikkus | 229 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 316 |
| Kaal | 1.58 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 20 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4266 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-1215U |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 2 x USB Type-C (with DisplayPort) |
| Vaata lisaks | |





















































