Lenovo ThinkPad E14 Gen 5
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5
LENOVO ThinkPad E14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen 3 7330U arvuti 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB..Vaata lisaks |
|
586.50 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 i7-1355U 16GB 256GB SSD, 14" (1920x1200) Windows 11 ProVaata lisaks |
|
649.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14")..Vaata lisaks |
|
781.19 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo ThinkPad E14 G5 Ryzen 5 7530U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21JR000CGE) | 2..Vaata lisaks |
|
824.09 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6..Vaata lisaks |
|
847.34 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR - 180°-Scharnierdesign - AMD Ryzen 5 7530U / 2 GH.. |
|
869.80 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6..Vaata lisaks |
|
870.94 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Vaata lisaks |
|
876.63 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Vaata lisaks |
|
919.93 €
|
Poodi heahind.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Vaata lisaks |
|
928.20 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U sülearvuti 35,6 cm (1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
953.68 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Vaata lisaks |
|
990.44 €
|
Poodi freyo.ee |
Lenovo ThinkPad E14 G5 i3-1315U / 8 GB / 512 GB / W11 Pro (21JK0083PB) | 21JK008.. |
|
1157.10 €
|
Poodi multo.eu |
Lenovo ThinkPad E14 G5 14 FHD+ IPS i3-1315U 8GB 512SSD EN W11Pro 21JK0083PB0% liising 204.4Eur kuni 6 kuud |
|
1226.38 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 GB, 512 GB, .. |
|
1229.00 €
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 GB, 512 GB, .. |
|
1229.00 €
|
Poodi k-rauta.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 02:32
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 10 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | 21JK0083PB |
| Pikkus | 219.3 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad E14 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 313 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.43 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 57 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.99 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Grafiit |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i3-1315U |
| Protsessori sagedus | 4.50 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 40 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | LAN 10/100/1000. WiFi 802.11 ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 57 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB 3.0 type A |
| Vaata lisaks | |













































