Lenovo IdeaPad Flex 5 14
Lenovo IdeaPad Flex 5 14
LENOVO IDEAPAD FLEX 5 14ABR8 Ryzen 5 5625U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 ..больше |
|
585.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14 WUXGA Touch AMD R5 5625U/8GB/512GB/AMD Radeon/WI.. |
|
592.48 €
|
B магазин alfashop.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14 WUXGA Touch AMD R5 5625U/8GB/512GB/AMD Radeon/WI..больше |
|
599.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Ryzen 5 5625U / 16 GB / 512 GB / W11 (82XX00ESLT) |..больше |
|
600.58 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 | Arctic Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | ..больше |
|
604.39 €
|
B магазин percte.eu |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 | Arctic Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | ..больше |
|
612.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 IPS Touch R5-5625U 16GB 512SSD EN W11 82XX00ESLT0% liising 106.25Eur kuni 6 kuud |
|
637.49 €
|
B магазин rde.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 82XX00ESLT, AMD Ryzen 5-5625U, 16 GB, 51..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 728.21 € |
|
646.84 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 82XX00ESLT, AMD Ryzen 5-5625U, 16 GB, 51..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 728.21 € |
|
646.84 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8, 14 WUXGA, AMD R5-7430U, RAM 8GB, 512GB ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
646.90 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 | Arctic Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | ..больше |
|
649.40 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 Gen 8, 14'', WUXGA, Ryzen 7, 16 GB, 512 GB, SWE, hall - Sü..больше |
|
649.99 €
|
B магазин areaal.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14" WUXGA IPS Touch Ryzen 5-5625U 16GB 512GB Win11H.. |
|
671.00 €
|
B магазин kaup24.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8, 14'', WUXGA, Ryzen 7, 16 GB, 512 GB, ENG, hall - S.. |
|
699.99 €
|
B магазин euronics.ee |
LENOVO IdeaPad Flex 5 Ryzen 5 7430U | 14" | Puutetundlik | 16 GB | 512 GB | Win11больше |
|
758.20 €
|
B магазин smartech.ee |
Lenovo IdeaPad Flex 5 - Ryzen 5 7430U | 14" | Dotyk | 16GB | 512GB | Win11 82XX0.. |
|
759.12 €
|
B магазин toppc.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:02
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 10 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 82T5002KPB |
| Pikkus | 229 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad Flex 5 14IAU7 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 316 |
| Kaal | 1.58 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 20 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4266 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-1215U |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 2 x USB Type-C (with DisplayPort) |
| Показать больше | |





















































