Apple Watch SE 44mm
Apple Watch SE 44mm
Apple Watch SE 3 44mm Starlight / Starlight Sport Band - S/ Mkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 45.07Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
270.44 €
|
Poodi rde.ee |
Apple Watch SE 3 (2025) GPS 44mm Starlight Aluminium Case with Sport Band S/M St.. |
|
298.10 €
|
Poodi dakauf.eu |
Apple Watch SE GPS, Aluminium, Midnight Sport Band (S/M) - 44mm MXEJ3ET/AVaata lisaks |
|
307.68 €
|
Poodi toppc.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-07 13:36
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | Retina LTPO OLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 0.75 |
| Kaubamärk | Apple |
| Ühilduvad tootjad | Apple |
| Rihma värv | Sinine |
| Ekraan | + |
| Värv | Hõbe |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Watch SE GPS 44mm |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | watchOS 11 |
| Ekraani suurus | 1.78 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 32.9 |
| Käevõru materjal | Sünteetiline kumm |
| Funktsioonid | Güroskoop |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Magneetlaadimine |
| Ühilduvad mudelid | Nutitelefonid (iOS 18 ja uuem) |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 140–245mm |
| Värvi nimi | Silver Aluminium |
| Installitud operatsioonisüsteem | watchOS 11 |
| Resolutsioon | 368 x 448 |
| Keel | Inglise |
| Rihma tüüp | Spordivõru |
| Aku maht | 150 |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |























































