Apple Watch SE 2 44mm
Apple Watch SE 2 44mm
Apple Smartwatch Apple Watch SE Gen.2 GPS 44mm Midnight Alu Sport S/M Czarny (MX..Vaata lisaks |
|
252.81 €
|
Poodi percte.eu |
Apple Watch SE (2024) 44mm Midnight/ Midnight Band - M/ L0% liising 44.41Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
266.44 €
|
Poodi rde.ee |
Apple Watch SE (2022) 44mm GPS Alumiiniumkorpus TASTATUD, nagu uusVaata lisaks |
|
267.80 €
|
Poodi smartech.ee |
Apple Watch SE 2 GPS 44mm Sport Band M/L, midnight (MXEK3ET/A)Vaata lisaks |
|
307.59 €
|
Poodi galador.ee |
Apple Watch SE GPS, Aluminium, Midnight Sport Band (S/M) - 44mm MXEJ3ET/AVaata lisaks |
|
307.68 €
|
Poodi toppc.ee |
Apple Watch SE GPS 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/MVaata lisaks |
|
309.70 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Apple Watch SE, 44 mm, GPS + Cellular, sport band, M/L, must alumiinium / must -..Hind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 339.99 € |
|
329.99 €*
|
Poodi euronics.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 12:27
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | Retina LTPO OLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 0.75 |
| Kaubamärk | Apple |
| Ühilduvad tootjad | Apple |
| Rihma värv | Must |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Watch SE GPS + Cellular 44mm |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | watchOS 11 |
| Ekraani suurus | 1.78 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 33 |
| Käevõru materjal | Sünteetiline kumm |
| Funktsioonid | Güroskoop |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Magneetlaadimine |
| Ühilduvad mudelid | Nutitelefonid (iOS 18 ja uuem) |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 140 - 245mm |
| Värvi nimi | Midnight Aluminium |
| Installitud operatsioonisüsteem | watchOS 11 |
| Resolutsioon | 368 x 448 |
| Keel | Inglise |
| Rihma tüüp | Spordivõru |
| Liidesed | SIM |
| Vaata lisaks | |















































