Huawei Watch GT 5 Pro 46mm
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm
Huawei WATCH GT5 Pro 46mm 3.63 cm (1.43") AMOLED Digital 466 x 466 pixels Black ..Vaata lisaks |
|
200.45 €
|
Poodi percte.eu |
Huawei Smartwatch Huawei Watch GT 5 Pro Active Czarny (Vili-B29F)Vaata lisaks |
|
205.54 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Active Black | Vili-B29F | 6942103132032Vaata lisaks |
|
207.15 €
|
Poodi multo.eu |
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Active Black | AKGHUASMA0051 | 6942103132032Vaata lisaks |
|
210.95 €
|
Poodi enter24.eu |
Nutikell Huawei Watch Gt 5 Pro 46mm, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 285.9 € Vaata lisaks |
|
211.18 €*
|
Poodi 1a.ee |
Nutikell Huawei Watch Gt 5 Pro 46mm, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 285.9 € Vaata lisaks |
|
211.18 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Black0% liising 35.2Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
211.18 €
|
Poodi rde.ee |
Nutikell HUAWEI WATCH GT 5 Pro 46mm Black / Vili-B29FTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
211.18 €
|
Poodi bigbox.ee |
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm Smart watch GPS (satellite) AMOLED 1.43 inches Black |
|
216.61 €
|
Poodi alfashop.ee |
Huawei WATCH GT5 Pro 46mm 3.63 cm (1.43") AMOLED Digital 466 x 466 pixels Black .. |
|
240.67 €
|
Poodi freyo.ee |
Nutikell HUAWEI WATCH GT 5 Pro 46mm Black Fluoroelastomer StrapHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 379.0 € |
|
263.91 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inche.. |
|
278.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inche.. |
|
283.72 €
|
Poodi elektrika.ee |
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inche..Vaata lisaks |
|
321.93 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 02:32
! Teata veast| Bränd | Huawei |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Garantii | 24 |
| Kaitseaste (IP) | IP69K |
| Tööaeg täislaetud akuga | 14 |
| Kaubamärk | Huawei |
| Ühilduvad tootjad | Kõik |
| Rihma värv | Hõbe |
| Ekraan | + |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | 46 mm |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Kollektsioon | Watch Gt 5 Pro |
| Ekraani suurus | 1.43 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | Android 9.0, iOS 13.0 |
| Kaal | 53 |
| Käevõru materjal | Titaan |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Magneetlaadimine |
| Ühilduvad mudelid | iPhone |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 140-210 mm |
| Värvi nimi | Titaan |
| Installitud operatsioonisüsteem | HarmonyOS |
| Resolutsioon | 466 x 466 |
| Aku maht | 524 |
| Liidesed | Bluetooth |
| Vaata lisaks | |




















































